Gessler nie wytrzymała, nie mogła dłużej milczeć. Wydała pilny apel

Gessler nie wytrzymała, nie mogła dłużej milczeć. Wydała pilny apel Źródło: magdagessler_official Instagram.com

Magda Gessler znana jest z podróżowania po Polsce i podejmowania prób poprawy warunków w rodzimych restauracjach. Energiczna restauratorka z burzą blond loków podbiła serca ludzi. Wyraziste opinie padające z jej ust są często przedmiotem dyskusji, lecz tym razem zdecydowała się zabrać głos w ważne sprawie i zaapelowała do wszystkich swoich fanów.

Magda Gessler już niedługo po raz pierwszy zostanie babcią i widać, że nie może doczekać się tego momentu. Restauratorka chętnie wdaje się w dyskusje ze swoimi obserwatorami, którzy komentują każde zdjęcie umieszczone przez nią w mediach społecznościowych. W tym przypadku żarty trzeba było odłożyć na bok, słowa Magdy Gessler są naprawdę dobitne.

Nie mogła pozostać bierna, Magda Gessler zabiera głos

Magda Gessler na bieżąco komentuje sytuacje, jakie dzieją się wokół niej. Restauratorka nigdy nie słynęła z powściągliwości w wyrażaniu swoich swoich opinii i mówi wprost to, co uważa, nie owijając przy tym w bawełnę. Często zdarza się, że zrozumienie tego, co ma na myśli nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. W środę Magda Gessler zdecydowała się wystosować w mediach społecznościowych ważny apel, nie mogła milczeć na tak ważny, temat jakim są wybory prezydenckie. Odwołała się przy tym do krwawej historii Polski, gdzie ludzie poświęcali sobie życie, abyśmy obecnie mogli żyć w wolnym kraju.

- W imieniu Polaków i Polek, dzięki którym dziś mamy głos i możemy coś zmienić! Zróbmy to dla naszych rodzin, dzieci, wnuków, przyszłych pokoleń. Dajmy im możliwość życia w godnych, bezpiecznych, uczciwych warunkach - napisała na początku swojego wpisu Magda Gessler.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ważny jest dla niej los wszystkich ludzi

- W kraju tolerancyjnym, rozwijającym się i mogącym konkurować z najlepszymi na świecie. W kraju w którym godność i uczciwość mają znaczenie, a prawa każdego człowieka są szanowane! W kraju w którym nasze dzieci i wnuki wyrosną na mądrych, światłych, gotowych do podjęcia wyzwań ludzi - przekazała swoim fanom restauratorka, chcąc namówić ich na pojawieniu się przy wyborczej urnie. Jednocześnie przypomniała, że wciąż można dopisywać się do listy wyborców uprawnionych do oddania głosu w przypadku przebywania poza miejscem zameldowania. 

- Tak, to jest obowiązek! Twój głos jest ważny! Wybieramy coś cennego – naszą przyszłość, nasz rozwój, naszą wolność! - przeczytać można w emocjonalnym wpisie Magdy Gessler, lecz szczególnie podniosła wydaje się jego końcówka.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozporządzenie pojawiło się w ostatniej chwili. Rząd potwierdził podtrzymanie zakazu

2. Chore krowy w ubojni. Ich mięso miało trafić do sklepów

Magda Gessler odwołała się do polskiego hymnu

- [...] obecne warunki nie dają gwarancji bezpieczeństwa pod wieloma względami [...]. Wierzę jednak, że jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy… - Magda Gessler naprawdę wzięła sobie do serca wagę tez wypowiadanych przez osoby publiczne. Mamy nadzieję, że jej apel trafi choć do jednej osoby, dzięki czemu zmieni ona zdanie i zdecyduje się oddać swój głos w wyborach 28 czerwca. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Kobieta od 22 lat trzyma swojego martwego syna w piwnicy i codziennie otwiera trumnę. Powód jest zatrważający, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Lada dzień Polacy dostaną nawet po 4200 złotych "na głowę"? Wystarczy, że zostanie spełniony jeden warunek
  5. Przez 3-miesiące jadł tylko w McDonaldzie. Efektu nikt nie mógł przewidzieć, jego obecny wygląd odbiera mowę
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Źródło: Do rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News