Magda Gessler po raz kolejny zaskoczyła na planie
magdagessler_official Instagram.com
Agata Jaroszewska - 17 Września 2020

Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową polskiej gastronomii. Restauratorka przemierza cały kraj, aby restauracje, w których stołują się Polacy prezentowały godny poziom, a klienci nie obawiali się tego co ląduje na ich talerzach. Chociaż kolejne sukcesy związane z wyciągania z bankructwa kolejnych lokali świadczą o jej skuteczności, to wielokrotnie Magda Gessler obrywała za metody jakie stosuje względem osób pracujących w odwiedzanych restauracjach. Nie inaczej było tym razem, trudno uwierzyć w to co zobaczyli i usłyszeli widzowie.

Magda Gessler mimo niecierpliwego oczekiwanie na zostanie babcią nie zapomina o swojej pracy. Wie, że zaufały jej miliony Polaków, dlatego przemierza cały kraj i odwiedza restauracje czy bary potrzebujące jej wsparcia. Ostatnio ulubienica Polaków znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak pokazała jedną ze swoich podróży. Niestety po chwilowej poprawie Magda Gessler znów zszokowała fanów. Jej temperament dał o sobie znać.

Czerwona strefa - wiadomośćWiadomość z ostatniej chwili. Natychmiastowe zamknięcie, nie było innej opcjiCzytaj dalej

Magda Gessler wróciła do pracy, "Kuchenne rewolucje" wróciły na antenę

Magda Gessler ma ostatnio wyjątkowo dobrą passę. Mimo ostatniej wpadki, życie prywatne i zawodowe prezentuje się wyjątkowo dobrze. Media obiegły niedawno cudowne wiadomości na temat Lary Gessler, a teraz "Kuchenne rewolucje" wróciły na antenę TVN-u. Wcześniej emisja została wstrzymana, mimo iż odcinki nagrane były ze sporym zapasem. Gospodyni formantu tłumaczyła to dobrem odwiedzonych restauracji oraz barów. Z powodu pandemii oraz ogólnopolskiego lockdownu, nie było szans na to, aby po emisji odwiedzić lokale po rewolucjach. Powoli wszystko wraca do normy, a Magda Gessler wróciła na srebrne ekrany. Niestety znów dał o sobie znać porywczy temperament restauratorki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

Magda Gessler nie przebierała w słowach, zrobiła coś jeszcze

Magda Gessler i jej teksty kierowane do właścicieli podupadających biznesów, czy też pracowników lekceważących swoje zadania przeszły do popkultury. Wiele osób przedrzeźniając królowę polskiej gastronomii wielokrotnie wypowiada kultowy już tekst "dlaczego wy trujecie ludzi". Tym razem jednak, raczej nikt nie chciałby wziąć udziału w odgrywaniu scenki z odcinka, gdzie Magda Gessler pomagała restauracji Trosp. Kiedy restauratorka weszła na zaplecze była oburzona tym co zobaczyła.

- Brzydzę się, że młode panny, zadbane, doprowadzają do takiego syfu. To wszystko jest ulepione brudem - powiedziała zdenerwowana Magda Gessler po czym wzięła ścierkę ubrudzoną tłuszczem oraz wodą i rzuciła nią w jedną z kelnerek, prywatnie partnerkę właściciela. To jak skomentowała to później mogło zdziwić każdego. Niestety w ruch wprawione zostały również brudne patelnie.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

2. Świat właśnie obiegły tragiczne informacje. Stało się najgorsze, nie żyje ikona, wszyscy żegnają wybitną kobietę

3. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

Kelnerka mocno to przeżyła, Magda Gessler dała jej radę

Dziewczyna zaczęła płakać i nie kryła, że cała sytuacja była dla niej trudna. Szczególnie, że to jak obrywa brudną szmatą zobaczy cała Polska. W późniejszym czasie Magda Gessler zdecydowała się skierować do niej kilka słów w związku z wcześniejszym zdarzeniem.

- Traktujesz to zbyt osobiście - oświadczyła pewna swoich metod Magda Gessler. Restauratorka odwiedzając restaurację w Płońsku miała spory orzech do zgryzienia, jednak już niej raz udowodniła, że podejmowane przez nią decyzję przeważnie zdają egzamin. Mamy nadzieję, ze poza kamerami panie doszły do porozumienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Klienci 10 banków w Polsce bez dostępu do pieniędzy. Złe wieści dla klientów PKO BP, mBank, Alior Banku, Pekao, ING
  2. TVP przekazała fantastyczne wiadomości. Chodzi o polskie kluby w Lidze Europy, kibice będą zachwyceni
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Kotlety schabowe według przepisu Ani Starmach wprost z MasterChefa, niebo na talerzu i dodatki, które pokochasz

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News