Magda Gessler zostanie babcią! Wiemy co je Laura podczas ciąży

Magda Gessler zostanie babcią! Wiemy co je Laura podczas ciąży Źródło: instagram.com/lara_gessler

Magda Gessler zostanie babcią. Znana i szanowana restauratorka dowiedziała się o tym pod koniec kwietnia. Od tego momentu na instagramie Laury Gessler możemy obserwować jak rozwija się jej ciąża. Córka restauratorki zdradziła także czym żywi się w trakcie ciąży.

Laura Gessler podzieliła się z fanami informacją o swojej ciąży pod koniec kwietnia. W mediach społecznościowych kontynuującej rodzinne tradycje gastronomiczne Laury, znaleźć można szereg informacji o tym jak rozwija się ciąża. Teraz zobaczyliśmy krągłości Laury w pełnej okazałości, opublikowała ona zdjęcie w bardzo skąpym topie.

Laura Gessler kontynuuje tradycje rodzinne. Prowadzi własną pracownie gastronomiczną, a także publikuje w sieci autorskie przepisy na dania. Młoda Gessler jest uznana przez społeczność internautów. Jej poczynana śledzi ponad 150 tysięcy osób. Wygląda na to, że talent do kulinariów odziedziczyła po rodzicach.

Magda Gessler będzie babcią. Laura przekazała cudowne wieści

Laura pod koniec kwietnia zaskoczyła wszystkich informacją, że spodziewa się dziecka. Było to o tyle intrygujące, że nowego partnera poznała bardzo szybko po zakończeniu nieudanego 1,5 rocznego małżeństwa z Pawłem Ruczem. Nowym wybrankiem Laury jest warszawski prawnik Piotr Szeląg. Sporych rozmiarów brzuch sugeruje, że Laura i Piotr zostaną już wkrótce rodzicami, a Magda Gessler po raz pierwszy w życiu babcią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W swoim najnowszym wpisie Laura pochwaliła się brzuchem w pełnej okazałości - zamieściła na Instagramie zdjęcie w zsuniętych spodenkach oraz bardzo krótkim topie. Zdradziła także czym się zajada w ciąży. Cytując Magdę Gessler, chcielibyśmy zapytać "czy jest smacznie jak u mamy". Okazuje się, że Laura korzysta z uroków lata i z przyjemnością posila się truskawkami.

Dzisiaj grzeje: 1. Powalająca prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej w końcu wyszła na jaw. Tylko najbliżsi wiedzieli
2. Straszne wieści obiegły media. Nie żyje polityk

Wydaje nam się, że polny przysmak przypadnie do serc wszystkim! Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje o przebiegu ciąży. Do tej pory Laura nie zdradziła jakiej płci będzie jej dziecko. Publikujemy przepiękne zdjęcie Laury.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła zna się na gotowaniu, jak mało kto. Koniecznie wypróbuj jej przepis na tradycyjne placki ziemniaczane, a do tego szpyrki
  2. Polski skoczek apeluje do ojca Rydzyka. Ma do niego prośbę
  3. Policja ścigała motocyklistę z prędkością 110 km/h. Niewiarygodny finał pościgu, szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Mało kto wie o dramacie Seweryna Krajewskiego. Stracił 6-letniego synka w okropnych okolicznościach, długo nie mógł dojść do siebie
  5. Przez 6 godzin pozwoliła obcym robić ze swoim ciałem wszystko, co chcieli. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania
  6. Jest oficjalny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Od dziś już wiadomo, kto nie musi zakrywać nosa i ust

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News