Magda Gessler przyznała, kto jest najseksowniejszym mężczyzną w telewizji. Wiele osób będzie zaskoczonych

Magda Gessler przyznała, kto jest najseksowniejszym mężczyzną w telewizji. Wiele osób będzie zaskoczonych Źródło: instagram/magdagessler_official

Magda Gessler wyjawiła, kto jest według niej najseksowniejszym mężczyzną pracującym w telewizji. Chociaż uwielbiają go miliony widzów, jej wybór wciąż może zaskoczyć fanów.

Magda Gessler, znana restauratorka i znawczyni kuchni wyjawiła, kogo uważa za najseksowniejszego kolegę z pracy. Regularnie współpracuje z prezenterem. Spotykają się na planie porannego programu "Dzień dobry TVN". Widują się również na konferencjach ich wspólnej stacji.

- Całe życie najbardziej zwracałam uwagę na to, co mężczyźni mają w głowie. Moi partnerzy zawsze musieli mieć nieprawdopodobną wyobraźnię – tłumaczy swój wybór.

Magda Gessler ceni w mężczyznach inteligencję

Mowa o Marcinie Prokopie, jej redakcyjnym koledze z TVN. To on, wysoki i przystojny, oczarował Magdę. Lecz to nie jego wzrost ani aparycja były bezpośrednim powodem, dla którego to własnie on został wskazany. Magda najbardziej ceni w mężczyznach zupełnie inną cechę i wspomina o tym już nie pierwszy raz.

– Kocham Prokopa, ma niebywałą inteligencję. A dla mnie to najbardziej seksowna cecha u faceta. No i oczywiście trzeba mu oddać, że jest piekielnie przystojny – komentuje Magda Gessler w Fakcie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler uwielbia Marcina Prokopa

Marcin Prokop to nie tylko ulubieniec Magdy. To jeden z najpopularniejszych w Polsce prezenterów telewizyjnych. Jego błyskotliwość, inteligencje i profesjonalizm docenia nie tylko królowa polskiej gastronomii, ale i ogromna rzesza fanów. A duety prezenterskie, które tworzył m. in.  z Dorotą Wellman czy Szymonem Hołownią, przyciągały przed ekrany telewizorów tysiące widzów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Dziś znaleziono jej ciało
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Znana z bezkompromisowych wypowiedzi restauratorka zupełnie nie wstydzi się odpowiadać na tak odważne pytania. Wręcz przeciwnie, bez zawahania wskazała Marcina Prokopa. Prezenter może być mile zaskoczony takim wyróżnieniem. Restauratorka wielokrotnie podkreśla, że w życiu nie ma miejsca na kompromisy. Dziennikarz trafił prosto w jej wyjątkowy gust.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS już WYCOFUJE SIĘ ze swoich największych obietnic
  2. Roksanie Węgiel puściły wszystkie hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
  3. Wesele zamieniło się w nagły koszmar na żywo. Dantejskie sceny zrujnowały ślub
  4. Zabrał rodzinę do restauracji Gessler, zobaczył rachunek i oczy wyszły mu z orbit. Smak dań ocenił w poniżający dla gwiazdy TVN sposób
  5. Dumna panna młoda zamówiła weselny tort za 1200 zł. Ale jak go zobaczyła, od razu się popłakała

źródło: Fakt24

Następny artykuł