Afera w "MasterChefie". Był uwielbiany, wyrzucili go, wyszły na jaw skandaliczne kulisy

Afera w "MasterChefie". Był uwielbiany, wyrzucili go, wyszły na jaw skandaliczne kulisy Źródło: Instagram / masterchef_tvn

Magda Gessler ma ostatnio duży problem na głowie. W programie, w którym jest gwiazdą, został wyrzucony jeden z faworytów publiczności. Po jego odejściu wybuchł skandal z powodu okoliczności jak do tego doszło. Fani byli zbulwersowani.

Magda Gessler zmagała się w ostatnim czasie z aferą, która wybuchła w programie "MasterChef". Znana restauratorka jest największą  gwiazdą tego kulinarnego show. Wszystkiemu winne jest wyrzucenie jednego z najbardziej lubianych uczestników. Wokół jego odejścia rozpętała się burza. Fani uważają, że cała sytuacja jest skandaliczna. 

Upał w Meksyku i wyrzucenie Mariusza Komendy

12. odcinek najnowszego sezonu "MasterChefa" wywołał spore kontrowersje wśród telewidzów. Uczestnicy show wykonywali zadania w strasznym upale, ponieważ wszystko kręcono w Meksyku. W pewnym momencie jeden z uczestników zasłabł w trakcie gotowania. Szybko został przewieziony do szpitala, gdzie nie stwierdzono poważnych problemów zdrowotnych Mariusza Komendy.

Regulamin show był jednak bezlitosny: kucharz nie ukończył zadania, więc musiał zostać wyeliminowany karnie z programu. Taka decyzja rozsierdziła fanów, którzy rozpoczęli ostrą krytykę "MasterChefa". Telewidzowie uważają, że producenci narazili uczestników na utratę zdrowia i są zbulwersowani, że z tego powodu odpadł Mariusz Komenda. 

Uczestnik publikuje oświadczenie, Magda Gessler milczy 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Usunięty uczestnik postanowił zabrać głos w całej sprawie. 

- Bardzo dziękuję wam za wsparcie i troskę, jesteście kochani. Poniżej chciałbym napisać, jak wyglada to z mojej perspektywy. Jestem bardzo zadowolony z mojego udziału w "MasterChefie", spełniłem swoje największe marzenie. Jadąc do Meksyku, nie można było spodziewać się innych warunków. Byłem świadomy, na co się decyduję. Niestety, mój organizm zareagował w taki sposób i nie mogłem kontynuować gotowania, dlatego po konsultacji z lekarzem, który cały czas był na planie, zrezygnowałem z dalszego udziału w konkurencji. Takie są reguły programu - nie wydałem dania i pożegnałem się z najwspanialszą kuchnią - wyjaśnił Mariusz Komenda. 

Magda Gessler i inni jurorzy nie zabrali głosu w tej aferze, ale biuro prasowe TVN przesłało portalowi Plejada.pl oświadczenie, w którym podkreślają, że organizacja programu z ich strony była przeprowadzona bezbłędnie i nie mieli wpływu na wydarzenia w programie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

 - Produkcja jak zawsze w trakcie realizacji zadbała o najlepsze możliwe warunki dla uczestników i pracy całej kilkudziesięcioosobowej ekipy. Wielu sytuacji podczas takich zdjęć nie da się oczywiście przewidzieć, ale zasady rywalizacji są ustalone. Jednocześnie chcemy podkreślić, że producenci nie mają wpływu na inne czynniki wpływające bezpośrednio na samopoczucie zawodników. Wszystkim osobom pracującym na planie towarzyszy profesjonalna opieka medyczna, a w przypadku ryzyka utraty zdrowia, zdjęcia są przerywane. Bardzo nam przykro, że Mariusz Komenda nie ukończył konkurencji i musiał przerwać rywalizację w programie. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój jego kulinarnej pasji i kariery - czytamy w oświadczeniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu
  4. Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa
  5. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News