Z Magdą Gessler jest bardzo źle. Media obiegła zapierająca dech wiadomość, nastąpił przełom

Z Magdą Gessler jest bardzo źle. Media obiegła zapierająca dech wiadomość, nastąpił przełom Źródło: screen z programu Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler niewiele o tym mówiła. Nic więc dziwnego, że fani nie mieli nawet pojęcia o tym, z czym zmaga się ich ulubienica. Teraz do mediów dotarła zapierająca dech w piersiach informacja, sympatycy nie dowierzają.

Magda Gessler nie stroni raczej od wywiadów, w których nieco więcej opowiedziałaby o swoim życiu prywatnym, choć jednocześnie dba o to, by nie zdradzić zbyt wiele. Restauratorka pozostaje też aktywna w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco dzieli się z sympatykami najciekawszymi faktami z życia. Mimo iż gwiazda TVN-u słynie wręcz ze swojej otwartości i bezpośredniości o tym, z czym przyszło jej zmierzyć się w ostatnich miesiącach, mówiła raczej niewiele. 

Nieprawdopodobne informacje obiegły media. Magda Gessler długo milczała 

Koronawirus niewątpliwie odmienił bieg historii całego świata, a przede wszystkim, wywrócił do góry nogami zwyczajną codzienność ludzi. Brutalnie przekonała się o tym gospodyni "Kuchennych rewolucji", która przez pandemię została na pół roku oddzielona od męża - ukochany Waldemar na co dzień mieszka i pracuje w Kanadzie. Loty zostały wstrzymane, dlatego małżonkowie zostali zmuszeni do kontaktu wyłącznie internetowego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wspomina Super Express, Magdzie zaledwie kilkukrotnie zdarzyło się odnieść do trudnej sytuacji. Przyznała wówczas, że tęskni coraz bardziej, a przez to wszystko nawet schudła. Gwiazda nie mogła w nocy spać i niecierpliwie czekała dnia, w którym mogłaby zobaczyć ukochanego. 

- Chcę być razem z moją rodziną w tej najtrudniejszej sytuacji, jaka mnie w życiu spotkała - mówiła w jednym z wywiadów. 

- Tęsknię. Już tak długo osobno. Walczę o spotkanie, lot do Kanady. To tak trudne obecnie. Granice zamknięte. Walduś mnie potrzebuje, a ja jego - pisała w sieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVP i TVN informują, będzie niebezpiecznie. Zacznie się już dzisiaj
2. Szkoda, że nie ma ich już z nami. Polskie gwiazdy, które przegrały z nowotworem
3. Mnóstwo rannych, w tym dzieci. Zdjęcia z miejsca są straszne, trwa akcja ratownicza w Polsce

Kilka dni temu nastąpił przełom i za pośrednictwem Instagrama Gessler w końcu mogła przekazać radosną nowinę - ona i Waldemar znów są razem. Restauratorka opublikowała w sieci ich wspólne zdjęcie, które opatrzyła krótkim, ale wymownym opisem. 

- Nareszcie! Razem - skwitowała. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nareszcie !!!!!! Razem .... #waldemarkozerawski #magdagessler

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga: Już dziś nagła zmiana w Polsce. Wszystko potwierdzono
  2. Niestety, informacje nie są dobre. Najgorzej od ćwierćwiecza, wielu Polaków ucierpi?
  3. Dziwne zachowanie Agaty Dudy po latach wyszło na jaw. Nikt nie miał pojęcia
  4. Nie żyje Henryk Wujec
  5. Jacek Kurski wolałby o tym zapomnieć, ujawniono nagranie. Śpiewa o bieliźnie, tańcach i barmanach

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News