Magda Gessler otwiera nowy lokal. Dla pierwszych klientów za darmo

Magda Gessler otwiera nowy lokal. Dla pierwszych klientów za darmo Źródło: instagram.com magdagessler_official

Magda Gessler nie zwalnia tempa. Mimo natłoku obowiązków związanych z pracą w telewizji, a także prowadzeniu kilku lokali gastronomicznych w Polsce, restauratorka zdecydowała o otwarciu kolejnego miejsca. Zaskoczyła tym wszystkich swoich fanów, choć jeszcze bardziej zaskakująca wydaje się promocja dla pierwszych klientów.

Magda Gessler zadecydowała o otwarciu kolejnego lokalu ze swoimi dobrociami. Mieszkańcy którego miasta będą mogli kosztować przysmaków gwiazdy, i które dokładnie smakołyki znajdą się w ofercie? 

Lody Magda Gessler 

Zdecydowanie najszerzej rozpoznawalnymi lokalami Magdy są "U Fukiera" oraz "Słodki Słony", choć to nie jedyne miejsca rozsławione nazwiskiem restauratorki. Do chlubnego grona dołączyć ma lodziarnia, mieszcząca się niedaleko Galerii MM na ul. św. Marcin 15 w Poznaniu. Otwarcie zaplanowano na 22 maja, a jak się okazuje, dla pierwszych 100. klientów Magda przewidziała gratisowe lody. 

- To przede wszystkim smak mojego dzieciństwa… Odtworzyłam recepturę mojej prababci, która spędziła we Włoszech, na Sardynii całe swoje życie i zawładnięta tym niezwykłym miejscem, jego kolorami, świeżością, intensywnością, stworzyła pyszne lody - mówi cytowana przez portal WTK.pl Magda Gessler. 

Restauracje Magdy Gessler

Nowa lodziarnia w Poznaniu będzie kolejnym lokalem po kierownictwem Magdy Gessler. Restauratorka ma już w swojej opiece: 

  • AleGloria w Warszawie, 
  • Cukiernia-restauracja Słodki...Słony w Warszawie, 
  • Restauracja Polka w Warszawie, 
  • Restauracja Polka w Łodzi, 
  • Restauracja Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej, 
  • Restauracja u Fukiera w Warszawie, 
  • Restauracja Zielnik w Warszawie, 

Ile zarabia Magda Gessler 

Biorąc pod uwagę wszystkie lokale Magdy Gessler, a także udział w licznych programach telewizyjnych, czy sporadyczne współprace, raczej nie trudno się domyślić, że zarobkom gwiazdy daleko do przeciętnych. Według ustaleń mediów, rocznie na kontro celebrytki może wpływać nawet 600-700 tysięcy złotych. Sama zainteresowana stara się jednak nie mówić o swoich zarobkach.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News