Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji

Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji Źródło: screenshot/TVN

Magda Gessler zazwyczaj nie oszczędza uczestników Kuchennych rewolucji. Często przeklina, rzuca talerzami i podnosi głos, jednak raz to ona została poniżona. Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom, że ktoś mógł aż tak źle potraktować słynną restauratorkę.

Magda Gessler wzbudza przeważnie respekt wśród uczestników Kuchennych rewolucji i MasterChef. Nie da się ukryć, że jest dla nich niewątpliwym autorytetem kulinarnym, który należy traktować z szacunkiem. Gwiazda TVN z pewnością nie przywykła do bezczelnego zachowania, dlatego ten wyjątkowy raz, kiedy została okropnie poniżona przed kamerami, na pewno zapamięta na długo.

Magda Gessler poniżona w Kuchennych rewolucjach

W jednym z minionych sezonów widzowie aż wstrzymali oddech, gdy zobaczyli, co wyprawia właścicielka restauracji "Czarny motyl". Pani Justyna zdecydowała się wziąć udział w Kuchennych rewolucjach, jednak jej zachowanie pozostawiało wiele do życzenia. Przede wszystkim była bardzo wulgarna i nie brała uwag Magdy Gessler na poważnie, a wręcz uznała, że restauratorka nie wie, o czym mówi. 

Najgorsze było jednak to, co zrobiła później. W końcu pani Justyna wyprosiła gwiazdę TVN z lokalu, mówiąc, aby ta zamknęła drzwi z drugiej strony. Bezradna Magda Gessler wyszła z knajpy nie dokończywszy rewolucji. Trzeba przyznać, że chyba żaden inny uczestnik nie poniżył celebrytki aż tak bardzo przed kamerami. Wyrzucenie jej z "Czarnego motyla" było bardzo niestosowne, ale najbardziej rzuca się w oczy reakcja jurorki MasterChefa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler zareagowała w niezwykły sposób

Widzom nie umknęło to, jak Magda Gessler radziła sobie z bezczelnym zachowaniem pani Justyny. Zazwyczaj wybuchowa i impulsywna restauratorka tym razem zachowała wyjątkowy spokój. Nie dała się sprowokować ani wciągnąć w słowne potyczki, za co została pochwalona przez internautów. Byli pod wrażeniem jej stoicyzmu, bo im właścicielka Czarnego motyla mocno działała na nerwy.

Dzisiaj grzeje: 1. Awantura w "Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin nie wytrzymała
2. TVP przekazało zdumiewające wiadomości. Polityk PiS i jego syn został zatrzymany, powód rozwścieczy Polaków

Pamiętny odcinek był jednym z nielicznych, gdzie uczestnicy mieli odwagę sprzeciwić się gwieździe TVN. Trzeba jednak przyznać, że pani Justyna należała do najbardziej chamskich i ordynarnych uczestników. Sama zresztą nie ukrywała, że zależało jej głównie na darmowej reklamie, jednak tym, co pokazała w telewizji, na pewno nie skusiła klientów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosta herbatka, która pomoże na ból gardła i zapalenie zatok. Każdy sobie poradzi z jej przygotowaniem
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Chłopaki do wzięcia są wyreżyserowani? Asia się wygadała i powiedziała za dużo, fani będą rozczarowani
  4. Mieszkańcy nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Nie żyje Czesław Dutka
  5. Danuta Holecka wypowiedziała słowa, które złamią

Źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News