Magda Gessler złamała zasady podczas głosowania? Jej zdjęcie przy urnie błyskawicznie obiega sieć

Magda Gessler złamała zasady podczas głosowania? Jej zdjęcie przy urnie błyskawicznie obiega sieć Źródło: magdagessler_official Instagram.com

Magda Gessler codziennie dzieli się z fanami migawkami ze swojej codzienności i zebrała na swoim profilu spore grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne wieści od restauratorki. Jej ostatni wpis odbił się szerokim echem, pokazała, jak oddaje głos w lokalu wyborczym. Złamała zasady podczas głosowania?

Magda Gessler pochwalić się może kosmiczną liczbą obserwatorów. Jej poczynania w mediach społecznościowych śledzi ponad milion ludzi na całym świecie i raczej nie narzekają oni na brak jej aktywności. Restauratorka dba, by jej fani na bieżąco wiedzieli co się u niej dzieje i nie mogła pozwolić, aby nie zobaczyli, jak oddaje głos w wyborach prezydenckich.

Magda Gessler pokazała, jak wrzuca kartę do głosowania do urny, zawrzało

Magda Gessler na pewno należała do jednych z najbardziej kolorowych wyborców, którzy pojawili się dziś w lokalach wyborczych w całym kraju. Nie omieszkała pochwalić się tym w sieci i fani od razu zwrócili uwagę na jeden gest wykonany przez gwiazdę TVN. Krótki filmik dokumentujący jak wypełnia swój obywatelski obowiązek wywołał dyskusję i wielu fanów zastanawia się, czy Magda Gessler złamała zasady podczas głosowania w wyborach prezydenckich 2020. Jak wiadomo w lokalach obowiązują konkretne zasady związane z tym, że nasz kraj nadal zmaga się z epidemią koronawirusa i konieczne jest zakrywanie ust oraz nosa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Każdy jej krok jest szeroko komentowany

Każdy jej krok jest czujnie obserwowany przez dziennikarzy oraz zwykłych Polaków zafascynowanych barwną postacią restauratorki. Tak wielkie grono fanów i sława niosą ze sobą pewne konsekwencje. Magda Gessler słynie ze swojej bezkompromisowości oraz tego, że nie ukrywa swoich poglądów i szczerze mówi co myśli. Właśnie z tego powodu córka Lara skierowała do niej specjalną prośbę, lecz to jej zachowanie przy urnie sprawiło, że znalazła się na językach wszystkich. Kiedy restauratorka radośnie wrzuca kartę wyborczą do urny odkrywa zasłanianą apaszką część twarzy. Próżno szukać jakiekolwiek maseczki, Magda Gessler zdecydowała się na skorzystanie z prowizorycznego rozwiązania.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie złamało ciszę wyborczą? Doniesienia z ostatniej chwili

2. Choroby, którymi możemy zarazić się od kleszczy. Niektóre są naprawdę bardzo niebezpieczne

Wiele gwiazd pokazuje, jak głosuje

Magda Gessler nie należy do wyjątków. Celebryci chętnie pokazują jak spełniają swój obywatelski obowiązek i jeśli namówią chociaż jedną osobę na pojawienie się przy urnie to można powiedzieć, że ich działania są uzasadnione. Jak widać, stylizacja była nieco ważniejsza dla restauratorki niż zapewnienie sobie bezpieczeństwa związanego z ochroną przed ewentualnym zakażeniem się koronawirusem i zamiast porządnej maseczki, Magda Gessler zdecydowała się na skorzystanie z chustki będącej elementem jej ubioru.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Radwańska w końcu przerwała milczenie. Zdradziła informacje o swoim porodzie, fani na nie czekali
  2. Krzysztof Jackowski ostrzegł wszystkich. Wskazał na niebezpieczne toksyny w jedzeniu kupowanym przez Polaków
  3. Nikt nie mógł przewidzieć podobnej sytuacji. Zabrakło kart do głosowania, konieczne było wykorzystanie rezerwy
  4. Smutne wieści obiegły media w dzień wyborów, Polacy w żałobie. Nie żyje polityk
  5. Mało który kierowca wie, że może dostać mandat za 1 szczegół. Notorycznie popełniają konkretny błąd
  6. W dniu wyborów prezydenckich dotarła do nas tragiczna wiadomość. Niestety, nie żyje Wanda Król

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News