Magdę Gessler poniosło jak nigdy, złapała swojego partnera za krocze. Wszystko się nagrało i wylądowało w sieci, jego mina powala

Magdę Gessler poniosło jak nigdy, złapała swojego partnera za krocze. Wszystko się nagrało i wylądowało w sieci, jego mina powala Źródło: Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler tym razem nieco przesadziła. Porwała swojego partnera do tańca, zaczęło się robić gorąco i w pewnym momencie złapała go za krocze. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Magda Gessler to niewątpliwie postać bardzo barwna i czasami nawet kontrowersyjna. Mimo że ma 66 lat, nie ma problemu z obsługą mediów społecznościowych, a wręcz przeciwnie, pozostaje w nich bardzo aktywna. Jednak ostatnie nagranie z jej Instagrama poważnie zaskoczyło fanów.

Magda Gessler nagrana na tańcu z partnerem. W pewnym momencie złapała go za krocze

Kilka miesięcy temu na Instagramie gwiazdy można było oglądać nagranie, w którym Magda Gessler tańczy wraz ze swoją córką i partnerem, Waldemarem Kozerawskim. Restauratorka opisała tamten post hasztagiem "GesslerChalange". Wygląda na to, że restauratorka postanowiła zrobić z tego serię wpisów. Jednak drugi post opatrzony takim opisem poważnie zaskoczył fanów.

Na nagraniu widać, jak celebrytka prowadzi ognisty taniec razem z partnerem. Z każdą sekundą robi się coraz goręcej, aż restauratorka zniża rękę do krocza Waldemara. W tym momencie otwiera dłoń i kładzie ją między nogami partnera. Patrząc na jego reakcje, siła jej uścisku musiała być naprawdę duża, bo Kozerawski aż krzyknął z bólu i odskoczył od wyraźnie rozbawionej Magdy Gessler.

Skrajne reakcje fanów na zachowanie Magdy Gessler

Całe zajście z prowadzącą Kuchennych Rewolucji zostało nagranie i finalnie trafiło na media społecznościowe gwiazdy. Co ciekawe, opis nie wskazuje kompletnie na to, co zawiera nagranie, Magda Gessler zachowała więc zaskakujący moment dla tych, którzy obejrzą krótki film w całości.

- Z innej beczki... to był wspaniały wieczór, patrząc na śnieg, wracam wspomnieniami do wakacji nad jeziorami w Ontario... ten sam dzień co gesslerchalanhe - napisała restauratorka w opisie posta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcje fanów były skrajne. Jedni byli wyraźnie rozbawieni całym zajściem, ale znalazło się też sporo krytyków. Drudzy twierdzili, że zachowanie gwiazdy było "obleśne".

- Ale z Pani wariatka, super humor pierwsza klasa - pisała fanka.

- Pani Magdo, jaki chwyt - napisała inna internautka.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

- Stara zboczona bufetowa! - komentował zniesmaczony internauta.

 - Ta kobieta jest żenująca, brak słów - pisała inna komentująca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitali na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja "Wspólne święta"
  2. Nie żyje były polski piłkarz. Zdobywał pierwsze tytuły mistrzowskie w historii legendarnego klubu
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News