Magda Gessler przyłapana przy swoim aucie. Mało kogo stać na tak luksusowy samochód, prawdziwa petarda na kołach

Magda Gessler przyłapana przy swoim aucie. Mało kogo stać na tak luksusowy samochód, prawdziwa petarda na kołach Źródło: Instagram / Magda Gessler

Magda Gessler jeździ luksusowym autem, na widok którego większość ludzi reaguje zdziwieniem. Jej samochód słychać już z wielu kilometrów. Ten dźwięk to kwintesencja motoryzacji - twierdzą entuzjaści sportowych aut. Jego cena niejednego może zwalić z nóg.

Magda Gessler jeździ samochodem, którego cena wgniata w fotel. Popularna gwiazda TVN nie oszczędza na autach, a w jej gusta wpisują się, jak widać, także te sportowe modele. Magda Gessler jeździ obecnie BMW serii 7, czyli samochodem, którym po polskich drogach porusza się naprawdę niewielka liczba celebrytów.

Magda Gessler ma auto, które jest "szybkie jak błyskawica"

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" została przyłapana przez paparazzich "Super Expressu", gdy wsiadała do swojego sportowego auta marki BMW. Magda Gessler jeździ BMW serii 7, a konkretnie M760Li xDrive. To auto, które na drodze jest prawdziwą petardą. Do setki rozpędza się w kilka sekund (jak podają liczne źródła - "setkę" osiąga w nawet mniej niż 4 sekundy). To oznacza jedno - dla Magdy Gessler ciężko jest znaleźć jakąkolwiek konkurencję. Z takim samochodem dociera niemal w każde miejsce zawsze na czas, chyba że akurat trafi na potężny korek, z którym nikt nie jest w stanie wygrać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

16 tygodni temu na Instagramie BMW Dex Premium pojawił się film, na którym widać, jak popularna gwiazda TVN "rozpakowuje" swój prezent, nie kryjąc zdziwienia. Jak stwierdzili w komentarzach internauci, Magda Gessler "wiedziała, co zamawiała", więc wielu wprost sugerowało, że swoje zdziwienie po prostu udawała na potrzeby filmiku. Trzeba jednak przyznać, że jej egzemplarz na żywo robi dziesięć razy większe wrażenie, niż gdy ogląda się go w internecie czy w katalogu, więc zdziwienie Magdy Gessler mogło być prawdziwe.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN
2. Twórcy Kiepskich "uśmiercą" Ferdka. Widzowie zobaczą pogrzeb

Nowe BMW Magdy Gessler w podstawowej wersji (w zależności od rocznika) można znaleźć w salonach w cenie od 750 tys. złotych. W Polsce na taki luksus stać naprawdę niewielu.

Fot. Instagram/Magda Gessler

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Śliczna gwiazda TVP o ślubie i dzieciach. Jej narzeczony ma 19 lat, są uwielbiani za kultowy serial
  4. Dieta aztecka szybko zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej można pozbyć się nadwagi w rekordowo krótkim czasie
  5. Mama odkryła, z kim jej dziecko pisze przez internet i zamarła. Kobieta aż trafiła do szpitala

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News