Magda Gessler znów zatańczyła dla fanów. Obrzydliwe komentarze: "Jakby wiedźma chciała pierdy odgonić"

Magda Gessler znów zatańczyła dla fanów. Obrzydliwe komentarze: "Jakby wiedźma chciała pierdy odgonić" Źródło: Instagram / Magda Gessler

Magda Gessler zaprezentowała na Instagramie swój taniec. Gwiazda zrobiła to po raz kolejny, ale tym razem w zupełnie inny sposób. Fani, choć uwielbiają poczucie humoru Magdy Gessler, tym razem stwierdzili, że przesadziła. Padło wiele przykrych komentarzy.

Magda Gessler została gorzko podsumowana przez fanów, którym zaprezentowała swój spektakularny taniec. Internauci widząc ruchy gwiazdy TVN, byli jej zachowaniem zażenowani. W obrzydliwych komentarzach pozwolili sobie na wbicie restauratorce kilku nieprzyjemnych szpileczek.

Magda Gessler zatańczyła dla fanów na Instagramie

Magda Gessler znana jest powszechnie wszystkim internautom ze swojego dość osobliwego stylu. Jednym żarty Magdy Gessler przypadają do gustu, a inni otwarcie hejtują jej zachowanie. Ostatnio gwiazda TVN postanowiła zatańczyć dla fanów twierdząc, że obudziła się w niej dusza lat 70'.

 - W moje loki wpadła energia lat 70... Chce ja całą sobą przekazać wam bez nieśmiałości z czystą miłością do was. To jestem cała ja 70 lata - czytamy w opisie krótkiego wideo na Instagramie.

Taniec Magdy Gessler był dla internautów dość dziwaczny. Z pewnością restauratorka nie spodziewała się, że pojawią się tak przykre komentarze. 

 - To jest chore. Ani to taniec, co to jest? Tak się ośmieszać - napisała jedna z internautek.

 - Co ona bierze? - zadaje przykre pytanie użytkownik sieci.

 - To wygląda jakby wiedźma chciała pierdy odgonić, a nie taniec - drwi i śmieje się ktoś inny.

Internauci bronią swojej "Królowej"

Inni fani w odpowiedzi na przykre słowa, zaczęli bronić gwiazdy TVN twierdząc, że ci, którzy ją obrażają, w rzeczywistości mają smutne i ponure życie, nie potrafią się cieszyć tym, co mają i potrafią jedynie narzekać.

 - Patrzcie ludzie w jakim smutnym świecie żyjecie, że kiedy ktoś się cieszy życiem myślicie, że jest naćpany albo pijany. Szok... Pani Magdo, szacunek za empatię i dystans do siebie, wszystkiego dobrego - czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - Eee... odwalcie się od niej? - napisał jeden z fanów.

Kilka osób po tym tańcu było przekonanych tylko co do jednego - Magda Gessler powinna zostać mianowana królową Polski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowość od Zenka Martyniuka wbije was w fotele. Król disco-polo wypuścił właśnie petardę, która miażdży „Przez Twe oczy zielone”

2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

 - Czy ktoś w końcu może koronować tę kobietę na Królową Polski?! - czytamy.

Trzeba przyznać, że Magda Gessler na filmie pokazała, że ma dystans do swojej osoby. Fani, zamiast jednak docenić jej pomysłowość, zmieszali ją z błotem. Na szczęście gwiazda TVN z pewnością hejty, jak zwykle, puści mimo uszu.

Taniec Magdy Gessler możecie zobaczyć TUTAJ.

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. W fontannie na Śląsku dokonano strasznego odkrycia, o którym mówią już prawie wszystkie media w Polsce. Nie mieści się w głowie
  4. Wypłynęły zapomniane notatki. Ujawniają, że przed Polakami ukryto nadzwyczaj prywatne zdjęcia Jana Pawła II zrobione z ukrycia
  5. Nagranie z sypialni Małgorzaty Rozenek w sieci. Nagle jej mąż w łóżku zaczął przeraźliwie krzyczeć, aż was zamuruje

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu