Wydało się, Magda Gessler nigdy nie zje dwóch rzeczy. Dla wielu są one wielkim rarytasem

Wydało się, Magda Gessler nigdy nie zje dwóch rzeczy. Dla wielu są one wielkim rarytasem Źródło: Piotr Molecki/East News

Magda Gessler czegoś by nie zjadła? Okazuje się, że znana restauratorka ma dwie potrawy, których nigdy nie weźmie do ust. Mało osób wpadłoby na to, czego nie jada gwiazda. Dla wielu są to wręcz prawdziwe rarytasy. 

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w całym kraju. Wielką sławę przyniosły jej występy w programach kulinarnych, w których w typowy dla siebie sposób wyrażała swoje niezadowolenie. 

Magda Gessler zdradziła kulisy pracy w programach telewizyjnych

Magda Gessler znana jest nie tylko z "Kuchennych rewolucji", w których pomaga restauratorom z całego kraju, ale także z "MasterChef" i "MasterChef Junior". Podczas nagrywania wszystkich programów, gwiazda ma szansę spróbowania ogromnej ilości jedzenia. Wielu widzów zastanawia się, czy Gessler do końca zjada przygotowane potrawy. 

Sama restauratorka zdradziła, że nie byłaby w stanie zjeść wszystkiego, co trafia na jej talerz podczas kręcenia programów kulinarnych. Najgorzej jest z daniami, które nie nadają się do jedzenia. Zdarza się, że przygotowane potrawy są tak niedobre, że Magda Gessler je wypluwa. Jak sama zdradziła, gdyby je zjadała do końca, zamiast wypluwać, to pewnie już by jej między nami nie było. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Magda Gessler nigdy nie zje dwóch produktów 

Magda Gessler na ekranach telewizorów pokazywana jest jako osoba, która chętnie próbuje nowych potraw. Restauratorka ma dostęp do wielu produktów, które nie każdy z nas może jeść na co dzień. Pomimo tego, są dwa dania, których nigdy nie będzie jadała. Okazuje się, że są dwa produkty, które budzą w niej olbrzymią odrazę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Cechy świadczące o wysokiej inteligencji. Nie wszyscy je przejawiają

Restauratorka wyznała, że nigdy nie będzie jadała dań przygotowanych z móżdżku lub oczu. Te dwie części zwierząt podane nawet w najwykwintniejszym daniu nigdy nie zostaną przez nią zjedzone, a co więcej, nikt nie zdoła jej przekonać do zmiany zdania na ten temat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wrzuciła do małosolnych nietypowy składnik. Wszyscy poprosili o przepis
  2. Kulisy rozstania Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata wyszły na jaw. Znajomy pary dolał oliwy do ognia, mocne słowa
  3. Wyszło na jaw, ile zarabia syn Zenka Martyniuka. Kwota zwala z nóg
  4. Sanepid alarmuje. Jedna z osób w autobusach zakażona, pilnie poszukiwani pasażerowie
  5. Okropne informacje o pogrzebie Karpiel-Bułecki. Wszczęto procedury wobec Kayah, dopiero teraz prawda wyszła na jaw
  6. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość. ”Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy”, cytowano słowa rodziny

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News