Zdjęcie Magdy Gessler sprzed lat podbija Internet. Fani dosłownie oszaleli

Zdjęcie Magdy Gessler sprzed lat podbija Internet. Fani dosłownie oszaleli Źródło: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler jest wielką osobistością telewizyjną, która cieszy się ogromną popularnością w polskim społeczeństwie. Jej publikacje w mediach społecznościowych są zwykle szeroko komentowane wśród fanów restauratorki, lecz na widok tego zdjęcia sprzed lat fani dosłownie oszaleli.

Magda Gessler to niezwykle charyzmatyczna postać, która stała się znana szerszej publiczności głównie dzięki programowi "Kuchenne rewolucje" emitowanym na antenie TVN-u. Później jej medialna kariera rozwinęła się w zabójczym tempie, a wraz z nią konta gwiazdy na portalach społecznościowych. To na jednym z nich restauratorka podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami archiwalnym zdjęciem sprzed lat. Wygląda na nim zupełnie inaczej niż teraz, a publikacja sprawiła, że fani stracili głowy. 

Magda Gessler w młodości 

Magda Gessler jest niezwykle aktywną użytkowniczką Internetu i bardzo lubi publikować dużo treści w swoich mediach społecznościowych. Tym razem uraczyła swoich fanów prawdziwym rarytasem, obok którego nie dało się przejść obojętnie. 

Restauratorka opublikowała bowiem swoje zdjęcie z młodości. Na archiwalnej fotografii Magda Gessler prezentuje się zupełnie inaczej niż obecnie i ciężko uwierzyć, że to naprawdę ona. Fani dosłownie oszaleli, kiedy zobaczyli swoją idolkę w tym niespotykanym wydaniu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdjęcie Gessler podbija Internet

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" kojarzy się przede wszystkim z burzą blond loków i kolorowymi, odważnymi stylizacjami. W każdym odcinku programu Magda Gessler zachwyca nowymi kreacjami. Na zdjęciu opublikowanym na swoim profilu na Instagramie wygląda zupełnie inaczej. 

Przede wszystkim celebrytka szokuje innym kolorem włosów. Nie ma śladu po gęstych blond lokach. Włosy Magdy Gessler są  znacznie ciemniejsze i upięte w kok. Fotografia została wykonana w roku 1991 i pochodzi z rodzinnego świętowania Bożego Narodzenia. Jeżeli chodzi o strój, to jest on dużo bardziej stonowany i skromny. Uwagę przyciągają natomiast pokaźne i błyszczące kolczyki na uszach celebrytki. Z opisu fotografii wynika, że zdjęcie zostało odnalezione w rodzinnych zbiorach przez córkę restauratorki, Larę Gessler. 

Fani całkowicie oszaleli na widok swojej idolki w takim wydaniu. Ciężko uwierzyć, że naprawdę tak kiedyś wyglądała. 

-A Pani jak zawsze stylowa! Lata 90-te jak z żurnala! - komentuje jeden z fanów zachwycony urodą restauratorki. 

Źródło: Instagram/Magda Gessler

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)

Źródło: Instagram/Magda Gessler

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News