Ile lat ma Magda Gessler?! Po wyglądzie myśleliśmy, że jest dwukrotnie młodsza

Ile lat ma Magda Gessler?! Po wyglądzie myśleliśmy, że jest dwukrotnie młodsza Źródło: Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler pozornie powinna obchodzić dzisiaj swoje urodziny. Okazało się jednak, że jest spore zamieszanie dotyczące daty urodzin znanej restauratorki. Oficjalne źródła mogły się do tej pory mylić, choć i tak wygląda ona na dużo młodszą, niż jest naprawdę.

Magda Gessler, według oficjalnych źródeł, urodziła się 10 lipca w Komorowie, jednak życzenia, które złożyły dzieci restauratorki - Lara i Tadeusz, rzucają nowe światło na sprawę. Choć słynna polska gwiazda i tak wygląda na dwukrotnie młodszą, niż jest naprawdę, do tej pory wszyscy mogli być w błędzie. 

Tajemnicza data urodzin Magdy Gessler

Lara i Tadeusz nagrali na Instagramie, jak robią swojej mamie-jubilatce, urodzinowy prezent. Zdecydowali się kupić jej ulubione kwiaty i zostawić je w uwielbianej przez restauratorkę cukierni. W bukiecie znalazły się polne rośliny, takie jak hortensje, ostróżki, eukaliptus, czy dzikie lilie.

Jednak uwagę internautów zwrócił uwagę inny fakt. Tadeusz i Lara w nagraniu wymienili datę urodzin swojej mamy. Okazało się, że jest inna, niż wszyscy do tej pory myśleli.

- Cześć mamo, dzisiaj jest 9 lipca, jest to specjalna data, twoje piękne urodziny, ty jesteś w Meksyku, my jesteśmy w Warszawie. Świeci piękne słońce, idziemy po pierwszy prezent dla ciebie. Będzie tutaj jeszcze dla ciebie czekał jak przyjedziesz - mówili na Instagramie.

Do tej pory wszystkie źródła informowały, że Magda Gessler urodziła się 10 lipca. Raczej jest mała szansa, że to jej własne dzieci się pomyliły, wszyscy więc byli w błędzie. Nie zmienia to jednak faktu, że wygląda na dużo młodszą, niż jest naprawdę. Niemałym szokiem może być fakt, że restauratorka skończyła właśnie 66 lat. Nie da się ukryć, że mimo płynących lat, Magdzie nie brakuje wigoru i wciąż świetnie wygląda. 

Magda Gessler i jej prawdziwy wiek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Tata wpisał tak, jak to pamiętał, miał 19 lat jak się urodziłam [...] Tata wie - pisała w komentarzach Magda Gessler.

Wygląda na to, że zagadka wciąż nie została do końca wyjaśniona. Czyżby Mirosław Ikonowicz, ojciec Magdy, celowo podał złą datę? Możliwe, że dzieci swoimi życzeniami wyjawili jedną z tajemnic restauratorki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniono prawdziwe imię Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  2. Legendarny muzyk Budki Suflera walczy z PRZERAŻAJĄCYM rakiem! Jest bardzo źle. Zespół prosi wszystkich o modlitwę
  3. Z tą miksturą schudniesz nawet 3 kilogramy w tydzień. Potrzebne produkty na pewno masz w domu, ta dieta powala
  4. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  5. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  6. Najnowsza prognoza pogody przeraża. Wiadomo już dokładnie, kiedy do Polski wrócą jeszcze bardziej piekielne upały

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News