Poruszające słowa Magdy Gessler wyciskają łzy z oczu. Fani nie kryją ogromnego wzruszenia

Poruszające słowa Magdy Gessler wyciskają łzy z oczu. Fani nie kryją ogromnego wzruszenia Źródło: youtube.com/tvn

Magda Gessler zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" postanowiła opublikować na swoim Facebooku słowa, które dogłębnie poruszyły wszystkich obserwujących, Tak wzruszającego gestu nie mógł się spodziewać nikt.

Magda Gessler zdecydowała się na wzruszający gest. Restauratorka, która często prezentuje się jako osoba bardzo krytyczna względem zachowań i decyzji innych, postanowiła uczcić bardzo specyficzne święto. Jej wzruszające słowa spotkały się z wielkim poruszeniem ze strony internautów, którzy tłumnie zareagowali się na facebookowy wpis gwiazdy.

Magda Gessler świętuje na swoim Facebooku. Poruszające słowa restauratorki

Dniem, który postanowiła uczcić restauratorka, jest Dzień Przyjaciela, który obchodzimy 9 czerwca. W swoim wzruszającym wpisie na Facebooku gwiazda telewizji TVN poprosiła swoich obserwujących, aby spędzili ten niezwykły dzień ze swoją najbliższym przyjacielem.

- 9 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Przyjaciela. To dobry czas, żeby podziękować najbliższym osobom za ich obecność i wsparcie. Wyślijcie im ciepłe słowa. Wymieńcie i oznaczcie best friends- napisała ikona telewizji

Apel restauratorki o spędzenie czasu ze swoim najbliższym przyjacielem spotkały się z wielkim odzewem ze strony fanów, których wpis gwiazdy znacznie poruszył. Nie da się ukryć, że tak wzruszającego gestu z jej strony nikt nie mógł się spodziewać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy świętują wraz z Gessler

Restauratorka swoim apelem przekonała fanów do tego, aby docenili swoich przyjaciół. Widać to po wpisach poruszonych obserwatorów gwiazdy, którzy tłumnie we wzruszających komentarzach wspominali swoich najbliższych.

- Stara patrz. Madzia kazała mi Cię oznaczyć, pamiętasz, jak nam pomachała? - napisała jedna z internautek.

- Pozdrawiamy Pani Madziu. Dziękujemy za te słowa i mamy nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa wiele wspaniałych lat - napisał fan gwiazdy

Jak widać, Magda Gessler prócz rzucania talerzami i obraźliwych komentarzy w stronę właścicieli odnowionych restauracji ma także inną, pozytywną stronę. Gwiazda, która nie stroni od kontrowersji, kilkoma słowami pokazała swoje wielkie serce i przywiązanie do takich wartości jak przyjaźń, która jest bezcenna.

  1. Tego nikt nie spodziewał się po Henryce Krzywonos. Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się ile dzieci adoptowała legenda Solidarności. Więcej niż palców u obu rąk!
  2. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  3. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  4. Tragedia na zachodzie Polski. Na osiedlu rozegrał się dramat, mieszkańcy pobledli, gdy poznali szczegóły tej śmierci
  5. Julia Wieniawa nie miała litości dla młodszej Roksany Węgiel. Bardzo przykre i ostre słowa nt. jej ubioru i kariery
  6. Dramatyczne doniesienia TVP z Wrocławia. Ksiądz zaatakowany nożem w kościele
    1.  

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu