Dramatyczny apel brata Magdy Gessler. Rozpaczliwie potrzebuje pomocy, liczy się każda pomoc

Dramatyczny apel brata Magdy Gessler. Rozpaczliwie potrzebuje pomocy, liczy się każda pomoc Źródło: youtube.com/Fakt

Magda Gessler musiała być zrozpaczona, gdy zobaczyła w sieci apel swojego brata. Mężczyzna zamieścił w sieci bardzo dramatyczną prośbę o pomoc. Sytuacja jest dla niego bardzo poważna.

Magda Gessler ma dosyć liczną rodzinę, choć to ona i jej dzieci są najbardziej znane w świecie show-biznesu. Mało kto wie, że gwiazda ma między innymi brata. Teraz także o nim zrobiło się głośno za sprawą posta, jakiego dodał na swojego Facebooka. Zaskoczył internautów dramatyczną prośbą o pomoc.

Magda Gessler przejęta postem brata?

Piotr Ikonowicz może być znanym niektórym obserwatorom sceny politycznej. Wybrał jednak inną ścieżkę zawodową, a mianowicie chciał pomagać innym ludziom. Jak się okazuje, działalność społeczna jest bardzo ważna dla mężczyzny, który wkłada całe serce w swoją działalność. Teraz sam szuka pomocy, a w jego social mediach pokazał się dramatyczny wpis. Zapewne nawet sama Magda Gessler się przejęła.

- Szukam pracy z dobrą płacą (3000-4000 zł) dla ojca rodziny, który musi zarobić, żeby uchronić rodzinę przed licytacją domu. Ta rodzina to żona walcząca dzielnie z nowotworem (operacje, chemia i tym podobne "przyjemności"), i dwoje małych dzieci, w tym jedno niepełnosprawne. Musieli wziąć kredyt na remont domu, bo odziedziczyli po rodzicach kompletną ruinę - napisał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomoc jest potrzebna natychmiast

Brat Magdy Gessler bardzo prosi o wsparcie dla 47-letniego mężczyzny, który może stracić dom podczas licytacji komorniczej. Nie jest jednak za późno, wciąż można sprawić, że jego życie się odmieni. Wystarczy pomóc mu w znalezieniu stałej pracy, dzięki której mógłby spłacić zadłużenie. Z wykształcenia jest hydraulikiem oraz papiery na wózek widłowy.

Dzisiaj grzeje: 1. Historia greckiej wyspy wywołuje ciarki. Niewielu wie, mieszkały tam setki śmiertelnie chorych ludzi
2. Tragedia polskiej rodziny. Nie żyje mama i trójka małych dzieci, tata w ciężkim stanie walczy o życie

Piotr Ikonowicz wierzy, ze potęga social mediów sprawi, iż ktoś zaufa 47-latkowi i postanowi mu pomóc. Nie prosi o jednorazową wpłatę, a stałe zatrudnienie, które pomoże mu ustabilizować sytuacje życiową, a przede wszystkim sprawi, że nie straci dachu nad głową. Więcej szczegółów można znaleźć na profilu brata gwiazdy TVN.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach
  3. Ależ ona teraz wygląda. Dziecięca gwiazdka Rodzinka.pl wyrosła na przepiękną dziewczynę
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Nie żyje 10-letnia Amelka. Na pogrzebie doszło do dramatycznej pomyłki

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News