Magda Gessler zdradziła prawdę o swoim testamencie. Słowa gwiazdy zbiły z tropu dziennikarza

Magda Gessler zdradziła prawdę o swoim testamencie. Słowa gwiazdy zbiły z tropu dziennikarza Źródło: screenshot/TVN

Magda Gessler z pewnością nie może narzekać na brak pieniędzy. Zarabia ogromne pieniądze, a jej majątek na pewno zrobiłby na każdym ogromne wrażenie. Fani często zastanawiają się, czy restauratorka spisała już testament. W końcu dziennikarz zdecydował się zadać jej kontrowersyjne pytanie.

Magda Gessler dzięki niebywałemu talentowi do prowadzenia restauracji i sukcesie "Kuchennych rewolucji" nie może narzekać na brak gotówki. Każdy projekt, jakiego dotyka się gwiazda TVN, jest niezwykle lukratywny. Jako że jurorka "MasterChefa" nie należy do najmłodszych celebrytek w sieci często można znaleźć rozważania na temat jej ostatniej woli. W końcu zdradziła prawdę na jego temat.

Magda Gessler szczerze o swoim testamencie

W internecie Magda Gessler uparcie ignorowała dociekania fanów. Dopiero wywiad z dziennikarzem sprawił, że nie mogła dłużej ignorować pytania o podział majątku po śmierci. Dla wielbicieli restauratorki to bardzo ciekawe zagadnienie, bowiem ma kilkoro dzieci, a suma do podziału musi być imponująca.

- Nigdy nie myślałam, żeby pisać testament. To jest futurystyczne pytanie. Wszystko jest nasze. Ja i dzieci jesteśmy wspólnotą. Chyba pan sobie żartuje z takimi pytaniami. Niech ludzie myślą o swoich sprawach, a nie moich - odpowiedziała.

Dziennikarz był zdumiony tak bezpośrednią i szczerą odpowiedzią. Jak widać, rezolutna i żywiołowa gwiazda nie przejmuje się na razie tak posępnymi sprawami jak śmierć. Trudno się dziwić, w końcu prowadząca "Kuchenne rewolucje" słynie ze swojego zamiłowania do życia oraz optymizmu. Nie wszystkie gwiazdy jednak są tak beztroskie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor o swoim testamencie

Katarzyna Dowbor ma zupełnie inny tok myślenia niż Magda Gessler. Znana z programu "Nasz nowy dom" dziennikarka woli mieć wszystko załatwione zawczasu, aby później jej bliscy nie kłócili się w sądzie o pieniądze. Co ciekawe, celebrytka postanowiła rozdać majątek nie tylko między dzieci, ale też psy, koty oraz konie.

Dzisiaj grzeje: 1.Autokar spadł w przepaść, 20 osób zginęło, 24 ranne. Tragiczne wiadomości zza granicy
2. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Spisanie testamentu to bardzo indywidualna sprawa. Decyzje gwiazd mogą pomóc innym osobom w podjęciu własnych decyzji dotyczących tak poważnych spraw, jednak nie powinno się naciskać na idoli, by zdradzali tak intymne szczegóły ze swojego życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy raka gardła. Łatwo je pomylić ze zwykłym przeziębieniem
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Pierwszy raz dopadł ją, gdy była w pierwszej klasie. Jej cierpienie trwało 9 lat, tata bezdusznie ją wykorzystywał
  5. Dagmara ukrywała prawdę przed widzami, ale w końcu przekazała radosną nowinę. Powiedziała wszystko o szczęśliwcu, który skradł jej serce

źródło: Pomponik

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News