Porażające wyznanie Magdy Gessler. Miała romans z uwielbianym aktorem, szczegóły wprawiają w osłupienie

Porażające wyznanie Magdy Gessler. Miała romans z uwielbianym aktorem, szczegóły wprawiają w osłupienie Źródło: instagram.com magdagessler_official

Magda Gessler miała romans ze znanym i uwielbianym aktorem? Fani restauratorki oniemieli po jej wyznaniu.

Magda Gessler jest dziś szczęśliwą matką i żoną Waldemara Kozerawskiego, na co dzień mieszkającego w Toronto, gdzie mieści się jego klinika chirurgiczna. Mimo to celebrytka deklaruje, że jest szczęśliwa w związku, a wraz z ukochanym starają się wykorzystywać wszystkie możliwości na spędzenie ze sobą choć chwili. Nim serce Magdy skradł Waldemar, celebrytka była żoną Volkharta Müllera, który niestety zmarł po długiej i wyczerpującej walce z chorobą. To jeszcze nie koniec sercowych perypetii restauratorki, choć o kolejnych nawet najwięksi fani wiedzą niewiele. Jej romans ze znanym aktorem długo pozostawał tajemnicą. 

Magda Gessler miała romans z uwielbianym aktorem. Szczegóły wprawiają w osłupienie 

Jakiś czas temu gospodyni "Kuchennych rewolucji" zagościła w kawalerce Łukasza Jakóbiaka, by wystąpić w jego własnym programie "20m²". W czasie wywiadu celebrytka opowiedziała nieco więcej o swoim życiu prywatnym, a nawet pokusiła się, by wspomnieć swój romans z 2002 roku, gdy to związała się z... Piotrem Adamczykiem. O trwającym zaledwie kilka miesięcy związku niewielu wiedziało, choć Magda nie ma problemu, by o nim mówić. Okazuje się, że to znany aktor milczy, co działa gwieździe TVN na nerwy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Ja zawsze jestem bardzo przyjazna. Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy blisko, i było bardzo fajnie, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja. Poza tym przyjaźni się z osobą, której nienawidził, czyli moim byłym narzeczonym - wyznała. 

Znana ze swoich uszczypliwości restauratorka nie mogła odmówić sobie wykorzystania okazji do wbicia małej szpilki Adamczykowi. Magda Gessler, nawiązując do filmu, w którym aktor miał ostatnio możliwość zagrać, przyznała, że przez tę produkcję jej dawny kochanek zupełnie stracił poczucie humoru. 

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryto wielką tajemnicę ojca małej Madzi. Niewiarygodne

2. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

- On jest tak delikatną osobą, że nie wolno burzyć jego spokoju. Coś po tym filmie o papieżu w nim zostało, w środku. Nie ma poczucia humoru - oznajmiła wyraźnie rozbawiona. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy
  3. Wszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, młoda kobieta nie żyje, ciało pomógł znaleźć Krzysztof Jackowski
  4. Poszła do ginekologa na kontrolę. W trakcie badania usłyszała słowa, po których wściekła wybiegła z gabinetu
  5. Kurczaki, które jecie mają coś podobnego na sobie? Nie jedzcie ich, niebezpieczne dla zdrowia
  6. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

Źródło: jastrzab post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News