Jest afera. Magda Gessler okradziona przez wielką gwiazdę

Jest afera. Magda Gessler okradziona przez wielką gwiazdę Źródło: TVN VOD

Magda Gessler w swojej restauracji miewa bardzo znanych gości. Wielu z nich wspomina w swoich anegdotkach. Przez jedną z gwiazd została nawet okradziona.

Magda Gessler w swojej restauracji "U Fukiera" widziała już mnóstwo wielkich osobistości. Ma nawet swoje ulubione anegdotki o kilku z nich. Zdradziła też, że jedna z gwiazd ją okradła.

Magda Gessler ostatnio opowiedziała, które z największych gwiazd mogła gościć w restauracji "U Fukiera". Z kim piła szampana w toalecie, kto pocałował ją w rękę, a kto napisał jej wiersz. Niewiele osób może pochwalić się takimi wspomnieniami. Restauratorka opowiedziała, jak wyglądały kolacje ze sławami od kulis. Wyjawiła też, że jedna z nich wyszła i nie zapłaciła.

Magda Gessler i Sharon Stone piły szampana w toalecie

Magda Gessler przyznała, że jej restauracja "U Fukiera" to miejsce odwiedzane przez znanych polityków i artystów z całego świata. Stołują się u niej ludzie z miast uchodzących za stolice kultury i mody, jak Nowy Jork, Rzym czy Paryż. Na liście gości są naprawdę wielkie nazwiska - Sharon Stone, Halle Berry czy Naomi Campbell. Rzadko kto może pochwalić się tym, że zobaczył takie gwiazdy na żywo, a co dopiero tym, że z nimi jadł i rozmawiał. Każda z tych osób zapadła w pamięć Magdy Gessler z innego powodu.

- Halle Berry pocałowała mnie w rękę za moją kaczkę, a Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu. Tu zdarzają się cuda. Po znakomitej kolacji razem z Sharon Stone wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie - opowiada Magda Gessler.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się też, że Magda Gessler dała się oszukać jednej z wielkich osobistości. Jest nią wielka, brytyjska modelka i aktorka. Zagrała w takich filmach jak "Miłość w rytmie rap" czy "Zostawić Las Vegas" gdzie razem z nią wystąpił też Nicolas Cage. Oczywiście mowa o Naomi Campbell. Kobieta nadużyła gościnności polskiej restauratorki, pojawiającej się w TVN.

- Naomi Campbell zabrała duży kosz pyszności i nigdy nie wróciła, by za niego zapłacić - przyznała Magda Gessler.

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta

2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Chociaż Magda Gessler musiała być nieco zniesmaczona, raczej nie chowa już urazy i wspomina to wydarzenie jedynie jako zabawną anegdotkę. W końcu nie takie rzeczy wybaczało się gwiazdom światowego formatu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że zanelźli nosiciela
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać
  4. Lepiej usiądźcie. Ujawniono, ile Kurski zarabia w TVP z publicznych pieniędzy
  5. "Człowiek Rydzyka" zostanie prezydentem? Ojciec dyrektor już zaciera ręce

źródło: Wizaż.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News