Wydało się. Wiadomo, co łączy Wojewódzkiego i Gessler, mało kto się spodziewał

Wydało się. Wiadomo, co łączy Wojewódzkiego i Gessler, mało kto się spodziewał Źródło: Instagram / magdagessler_official

Magda Gessler wciąż pozostaje jedną z najbardziej uwielbianych przez Polaków gwiazd. Jednak niewielu jej fanów spodziewało się tego, co łączy ją z Kubą Wojewódzkim.

Magda Gessler jakiś czas temu tajemniczo wypowiadała się o Kubie Wojewódzkim, jednak nikt nie spodziewał się tego, co naprawdę łączy ze sobą celebrytów. Niedawno cała prawda wyszła na jaw, bowiem popularny dziennikarz opublikował na swoim Instagramie post, który poruszył wielu internautów.

Magda Gessler zaskoczyła fanów

Najpopularniejsza Polska restauratorka jakiś czas temu otworzyła na platformie YouTube swój autorski kanał. Media obiegła wówczas informacja, że za pomysłem stoi nie kto inny, jak popularny dziennikarz stacji TVN, Kuba Wojewódzki. Plotki podsyciły tajemnicze wspólne zdjęcia, które kobieta opublikowała na swoim koncie instagramowym.

- Tak zaczęła się nasza przygoda i tu jutro zobaczycie nasze dziecko. Ale się drze – podpisała wspólne zdjęcie Magda Gessler. 

Wojewódzki przyznał, że kanał Magdy Gessler to ich wspólne dzieło, ale nie do końca wiadomo było, jaką rolę będzie na nim odgrywał dziennikarz. Fani po cichu liczyli, że ich ulubieniec będzie gotował wraz z restauratorką, ale nic takiego się nie wydarzyło, a showman wciąż pozostawał w cieniu. Niedawno jednak cała prawda wyszła na jaw.

Kuba Wojewódzki wyjawił wszystko na Instagramie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Król TVN opublikował na Instagramie post, w którym informuje swoich fanów, że wraz ze wspólnikiem otworzył własną agencję influencerską. Jednym z pierwszych klientów firmy jest własnie Magda Gessler. Poza tym Agencja Influencer Marketingu będzie zajmować się interesami takich gwiazd, jak Antek Królikowski, Anna Mucha, Michał i Ola Żebrowscy oraz oczywiście samego Kuby Wojewódzkiego. 

– Wraz z moim wspólnikiem Konradem Stachurskim (do niedawana szefem PR TV Polsat) powołaliśmy do życia Agencję Influencer Marketingu - pochwalił się dziennikarz.

Dzisiaj grzeje: 1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Fani są zadowoleni z nowej działalności Kuby Wojewódzkiego. Pod ogłoszeniem dziennikarza pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami i życzeniami powodzenia. Post skomentowała również Anna Mucha, była partnerka dziennikarza i nowa klientka jego firmy.

- Zawsze ceniłam mężczyzn, którzy potrafią zadbać o swoje interesy, teraz to będą nasze interesy. Znów - napisała aktorka pod jego ogłoszeniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Nie warto ich lekceważyć
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach
  4. Wydano pilne alerty na niedzielę, lepiej nie wychodzić z domu. Będzie naprawdę niebezpiecznie
  5. Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

źródło: InnPoland

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News