Gessler wypowiedziała wojnę Kozidrak? Wokalistka może poczuć się poniżona po słowach krytyki

Gessler wypowiedziała wojnę Kozidrak? Wokalistka może poczuć się poniżona po słowach krytyki Źródło: youtube.com/Good Living

Magda Gessler i Beata Kozidrak na wojennym szlaku? Prowadząca "Kuchennych Rewolucji" zszokowała swoich fanów i zdecydowała się na dość nieoczekiwaną krytykę wokalistki Bajmu. Wszystko przez najnowszy klip z udziałem legendarnej piosenkarki.

Magda Gessler w ostrych słowach wypowiedziała się o koleżance z krajowego show-biznesu. Restauratorka, która dotychczas krytykowała wyłącznie nieudolnych restauratorów i słabą kuchnię, zdecydowała się wypowiedzieć o ikonie polskiej muzyki. Klip Kozidrak, który powstał przy okazji współpracy z platformą streamingową Netflix, przypadł do gustu wielu tysiącom Polaków, ale nie samej Gessler, która także współpracowała z amerykańską firmą.

Magda Gessler atakuje Kozidrak. Poszło o Netflixa

Gessler, która przed rokiem podbiła serca Polaków swoją rolą w zapowiedzi kolejnego sezonu serialu "Orange is a new black", postanowiła skomentować tegoroczną wersję zapowiedzi, w której wystąpiła Beata Kozidrak. Wokalistka Bajm, podobnie jak gwiazda TVN przed rokiem, wcieliła się w rolę więźniarki. Występ gwiazdy muzyki nie przypadł do gustu restauratorce, która twierdzi, że jej współpraca z Netflixem była po prostu lepsza.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że przygarnął szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

- Było trochę kiczowate. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie.[...] Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i była po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by to wyszło - powiedziała gwiazda TVN w rozmowie z portalem "Przeambitni"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kozidrak się zrewanżuje?

Sama Beata Kozidrak nie odpowiedziała jeszcze na krytykę ze strony Magdy Gessler. Sama gwiazda TVN-u widocznie nie darzy liderki Bajmu dużym sentymentem, bo jak sama mówi, odrzuciłaby propozycję wspólnego występu w klipie dla Netflixa. Stwierdziła, że charaktery jej i Kozidrak ze sobą nie korespondują, a wszystko przez kwestie mocnego ego, jakie mają obie posiadać

- Nie, żadne razem. Ja jestem indywidualistką, a Beata ma swoją bardzo dużą osobowość. Niech ona idzie sobie swoją złotą drogą, a ja idę swoją - ucięła rozmowę z dziennikarzem Gessler.

Zdaniem wielu fanów polskich gwiazd to początek naprawdę wielkiej i emocjonującej wojny, wszyscy jednak wciąż czekają na odpowiedź gwiazdy estrady. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

źródło: Planeta

Następny artykuł