Restauracja upadła po rewolucji Gessler? Podano prawdziwe przyczyny

Restauracja upadła po rewolucji Gessler? Podano prawdziwe przyczyny Źródło: Instagram / Magda Gessler

Magda Gessler przez lata prowadzenia swoich biznesów w branży gastronomicznej nabyła nieocenionego doświadczenia, którym dzisiaj chętnie dzieli się z uczestnikami programu "Kuchenne rewolucje". Zazwyczaj jej interwencje kończą się dla restauracji, które przechodzą metamorfozę, wielkim sukcesem. Niestety są wyjątki od tej reguły. Jeden z lokali upadł, choć Gessler zrobiła, co mogła, aby uratować miejsce.

Magda Gessler znana jest ze swoich niebywałych umiejętności do rozwiązywania międzyludzkich konfliktów. Niczym psycholog precyzyjnie ustala przyczynę niezgody pomiędzy uczestnikami jej rewolucji, które często pogrążają biznes - prowadząc go ku upadkowi. Gessler potrafi jednak zaradzić złej atmosferze w pracy, która niezbędna jest do tego, aby dany lokal mógł w przyszłości osiągnąć finansowy sukces. Niestety w "Alladynie" jej rewolucja nie dała oczekiwanych rezultatów. Lokal, pomimo jej zaangażowaniu, zmuszony był ogłosić upadłość.

Magda Gessler nie poradziła sobie z wyzwaniem. "Alladyn" został zamknięty

Właściciel restauracji "Alladyn" zgłosił się do programu Magdy Gessler z nadzieją, że jej interwencja zapobiegnie katastrofie. Niestety, choć lokal przeszedł naprawdę sporą metamorfozę, ostatecznie nie przyniosło to popularności miejscu, a także oczekiwanych zysków. Właściciel zmuszony został zamknąć lokal.

 - Pozostaje ogromny żal. Wiadomo, człowiek wiąże się z miejscem - wyznał w rozmowie z "Gazetą Wrocławską".

"Rewolucje" rozpoczęły się w bardzo ostry sposób. Gessler gorzko komentowała miejsce

Magda Gessler po raz pierwszy odwiedzając "Alladyna" była w szoku. Nie spodziewała się, że jakikolwiek lokal może być aż tak zaniedbany. Widząc to, co dzieje się w restauracji skomentowała sytuację tylko jednym, głośnym okrzykiem.

 - Brud, brud, brud i wielki wstyd! - grzmiała wychodząc z "Alladyna".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tuż po spotkaniu poprosiła, aby lokal został przez właściciela wyczyszczony, co ten niezwłocznie uczynił. Dopiero wtedy można było przystąpić do pracy. Poza drobniejszymi urozmaiceniami wystroju, Magda Gessler wprowadziła także sporą zmianę w menu. Od teraz lokal miał słynąć z kuchni marokańskiej. Pomysł zdawał się być strzałem w dziesiątkę. W teorii, bowiem w praktyce kuchnia marokańska nie ściągnęła klientów do restauracji.

Część internautów nie była przychylna Magdzie Gessler - posądzając ją o złe poprowadzenie rewolucji, inni stwierdzili natomiast, że porażki gwieździe zdarzają się bardzo rzadko, więc można wybaczyć jej ten jeden z niewielu błędów.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu