Magda Gessler nie miała litości dla byłego partnera. Publicznie powiedziała całą prawdę, na pewno zabolało

Magda Gessler nie miała litości dla byłego partnera. Publicznie powiedziała całą prawdę, na pewno zabolało Źródło: Wikimedia.pl/ArturAndrzej

Magda Gessler przez jakiś czas była związana z Piotrem Adamczykiem. Wiemy jednak, że znana restauratorka nie pochlebnie wypowiedziała się na temat aktora.

Magda Gessler znana z programu "Kuchenne Rewolucje" gdzie pomaga podupadłym restauracją wspiąć się na wyżyny. Po rozstaniu z Mariuszem Diakowskim była w nowym związku z Piotrem Adamczykiem. Ogółem związek trwał bardzo krótko.

Aktor i znana restauratorka byli ze sobą zaledwie kilka miesięcy. Jak wiemy, Magda Gessler jest znana z bardzo porywczego charakteru, który jednemu przeszkadza, a innego wprawia w zachwyt. Mimo wszystko aktor postanowił związać się z Magdą i liczył na to, że będą szczęśliwą parą.

Magda Gessler uwiodła o 20 lat młodszego aktora

Jednak wielka miłość szybko się skończyła. Magda uwiodła blisko 20 lat młodszego Piotra, a następnie ich związek się rozpadł. Nie wiadomo jednak, z jakich powodów. Sam aktor nie wypowiada się na temat relacji z restauratorką. Mimo wszystko ona nie ma oporów by powiedzieć jaki był według niej powód rozstania.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiemy już, jak Magda podchodzi do właścicieli restauracji gdzie prowadzi rewolucje. Jest bezpośrednia i bardzo szczera. Czasami nawet do bólu. Nie jednego doprowadziła do płaczu, wytykając błędy w prowadzeniu biznesu. Mimo wszystko robiła to dla ich dobra i nie miała zamiaru nikogo obrażać.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostałeś już 13. emeryturę? ZUS może ją odebrać nawet po wypłacie, wiadomo kto jest zagrożony

2. Kaja Godek dopnie swego? Już niedługo Polki mogą obudzić się w nowej rzeczywistości bez dostępu do aborcji

Okazuje się, że Magda nie wspomina zbyt dobrze związku z Piotrem Adamczykiem. Powiedziała w jednym z wywiadów takie słowa: "Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Naukowcy odkryli słaby punkt koronawirusa? Obiecujące wyniki badań
  2. Podczas biegania można dostać gigantyczny mandat. Ale jest sposób, żeby legalnie ominąć zakazy
  3. Syn Zenka Martyniuka uciekł z kwarantanny. Policjanci nie wytrzymali, stanie przed sądem
  4. Jest oficjalne stanowisko Andrzeja Dudy ws. matur 2020. Rodzice i uczniowie będą wściekli
  5. Oryginalny przedwojenny przepis na ziemniaki po nelsońsku. Pyszny dodatek do obiadu jak u babci
  6. Klienci Biedronki będą wściekli. Wyszły na jaw skandaliczne kulisy, nikt nie zdawał sobie z nich sprawy

Źródło: interia.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News