Tragiczna śmierć córki. Magda Gessler we łzach w "Kuchennych rewolucjach", restauratorzy wyznali jej bolesną prawdę

Tragiczna śmierć córki. Magda Gessler we łzach w "Kuchennych rewolucjach", restauratorzy wyznali jej bolesną prawdę Źródło: kadr programu "Kuchenne rewolucje"

Magda Gessler nie wytrzymała. Koszmarne wieści o tragicznej śmierci członka rodziny bohaterów jej programu zupełnie ją przybiły, a wszystko na oczach widzów "Kuchennych rewolucji". Tak burzliwego odcinka nie było nigdy wcześniej.

Magda Gessler od kilku dobrych lat przemierza Polskę ze swoim własnym programem, w którym niesie pomoc właścicielom podupadających lokali. Gospodyni dba nie tylko o nowy wystrój wnętrza, czy smak potraw. Staje się również dla swoich bohaterów psychicznym wsparciem, i wsłuchując się w ich historie, próbuje znaleźć racjonalne wyjście. Tym razem usłyszała coś, czego zupełnie się nie spodziewała. 

Tragiczna śmierć córki bohaterów w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler we łzach 

Jeden z odcinków "Kuchennych rewolucji" wywołał ogromne emocje wśród widzów i u samej prowadzącej, która poznała druzgoczącą historię Zajazdu Florencja w Nowym Klinczu na Kaszubach, któremu zamierzała pomóc. Właściciele uroczej restauracji to Jerzy i Jolanta, którzy opowiedzieli, z jakim koszmarem przyszło im się zmierzyć. 

Okazało się, że Zajazd został wybudowany specjalnie dla ich córki Żanety, która po skończeniu szkoły hotelarskiej marzyła o prowadzeniu własnego lokalu. Początkowo interes prosperował bez najmniejszych zarzutów, ale wszystko zmieniło się w momencie, gdy na rodzinę spadła niewyobrażalna tragedia. Dzień po tym, jak dziewczyna wysłała swoich rodziców na wakacje do Tunezji, sama udała się po weselne kwiaty. Chwilę później wypoczywający za granicą Jolanta i Jerzy dostali telefon z informacją, że ich dzieci nie żyją. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Dzwoniąc do nas słyszeliśmy te syreny, pogotowia - ja to wszystko słyszałam. Potem okazało się, że Żaneta nie żyje. Syna zabrał helikopter do Gdańska i tam go uratowali. Nie funkcjonowałam długo... Przez to straciłam pamięć - wyznaje właścicielka. 

Małżeństwo postanowiło nie zamykać Zajazdu, choć niewiele wiedzieli o prowadzeniu gastronomicznego interesu. Restauracja zaczęła upadać, aż w końcu poprosili o pomoc do gwiazdę TVN. Magda Gessler zalała się łzami, słysząc koszmar bohaterów, jednak błyskawicznie zebrała się w sobie i obwieściła, że od tej pory miejsce będzie nosić nazwę "Niezapominajka", a menu wzbogaci się o potrawy z lokalnych specjałów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję

Po kilku tygodniach restauratorka znów odwiedziła restaurację wydając oburzający werdykt. Prowadząca program zrugała wtedy właścicieli, tłumacząc, że zupełnie nie zastosowali się do jej wskazówek, a jedzenie jest po prostu okropne. 

Najlepsze newsy dnia:

 1. Nie żyje 13-letni Oliwier. W walce z chorobą wspierały go tysiące osób
 2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
 3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
 4. Cała Polska do końca wierzyła, że finał będzie inny. Nie żyje 13-letni Oliwier
 5. Zenek Martyniuk pojedzie na Eurowizję? Radek Liszewski dosadnie komentuje i wbija szpilę fanom disco polo
 6. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 7. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
 8. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
 9. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 10. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion
 11. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
 12. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

Źródło: viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News