Media: "Magda Gessler była torturowana przez własną matkę! Gwiazda po latach podzieliła się swoim koszmarem"

Media: "Magda Gessler była torturowana przez własną matkę! Gwiazda po latach podzieliła się swoim koszmarem" Źródło: screen/youtube/

Magda Gessler nigdy wcześniej nie wspominała, z jakimi problemami przyszło jej się zmagać, gdy była jeszcze nastolatką. Jak podał portal Jastrząb Post, restauratorka wcale nie miała łatwego dzieciństwa, a to wszystko za sprawą matki, która nie znała litości.

Magda Gessler chętnie chwali się swoim życiem w mediach społecznościowych, jednak najczęściej jej publikacje dotyczą tylko teraźniejszości, a nie wydarzeń sprzed kilku czy kilkunastu lat. Wyraźnie widać, że celebrytka niechętnie wspomina dawne czasy, a jak twierdzi Jastrząb Post, ma ku temu poważne powody. Gwiazda TVN podobno przeszła potworne katusze, a prowokatorem wszystkiego była jej własna mama

Magda Gessler przeszła przez piekło? Zdaniem mediów była torturowana przez matkę 

Za pośrednictwem portalu Jastrząb Post możemy nieco lepiej poznać tajemnice z przeszłości uwielbianej restauratorki. Nawet najwięksi fani niewiele wiedzieli o jej nastoletnich czasach i nie jest tajemnicą, że od zawsze bardzo ich to ciekawiło. Właśnie pojawiły się nowe informacje na ten temat, jednak chyba nie tego wszyscy się spodziewali. 

Zgodnie z doniesieniami portalu, gospodyni "Kuchennych rewolucji" miała być "torturowana przez własną matkę", a rozchodziło się o jej wagę. Teraz Magda Gesslee przyznaje, że jest świadoma swojej wagi i sukcesywnie stara się ją zmniejszyć, jednak gdy miała kilkanaście lat ponoć nie należała do otyłych dziewczyn. Jak podaje Jastrząb Post, mama miała uważać, że powinna schudnąć, a by osiągnąć zamierzony cel, postanowiła płacić jej za każdy z rzucony kilogram. Stawka była dość oryginalna bowiem odpowiadała cenie za kilogram mięsa w sklepie. Takie zachowanie dziennikarze portalu uznali za tortury.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Mama miała obsesję na punkcie figury. Byłam szczupłą nastolatką, ale ona uważała, że powinnam jeszcze schudnąć. Ciągle o tym mówiła, aż w końcu zaproponowała, że za każdy zrzucony przeze mnie kilogram zapłaci mi tyle, co w sklepie mięsnym za kilogram świeżej cielęciny" - czytamy na Instagramie "Kuchennych rewolucji". 

Dziś sama za siebie decyduje 

Mimo informacji przekazywanych przez Jastrząb Post widzimy, że nieprzyjemne doświadczenia z przeszłości uczyniły Magdę Gessler jeszcze silniejszą psychicznie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami chciał się zabić. ''Zbierałem tabletki starałem się robić jakieś pętle''

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Gwiazda TVN-u nie przejmuje się negatywnymi komentarzami pod swoim adresem na temat wagi. Co więcej, zawzięcie dąży do upragnionej figury, jednak tym razem samodzielnie wyznaczając swoje reguły. W ciągu kilku miesięcy wyraźnie schudła i jak się okazuje, nie ma zamiaru przestawać. Odpowiednia dieta i trochę ruchu stały się jej codziennością. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ciekawostka! ⚖️ #kuchennerewolucje #magdagessler

Post udostępniony przez Kuchenne Rewolucje TVN (@kuchennerewolucjetvn)

screen/jastrzabpost/

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło
  3. Dieta grzybowa sprawiła, że Katy Perry chudnie w oczach. Oszałamiający przepis na spadek wagi 
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł