Burza wokół Magdy Gessler, wydało się, ile płaci pracownikom. Polacy oburzeni: "Ludzie, nie pracujcie za takie stawki! Skończył się wyzysk!"

Burza wokół Magdy Gessler, wydało się, ile płaci pracownikom. Polacy oburzeni: "Ludzie, nie pracujcie za takie stawki! Skończył się wyzysk!" Źródło: screen youtube.com/Good Living

Magda Gessler poszukuje nowego pracownika do swojej najpopularniejszej restauracji. Ogłoszenie, które pojawiło się w Internecie, zszokowało internautów. Rozpętała się prawdziwa burza.

Magda Gessler w swojej pracy zawodowej nie skupia się jedynie na prowadzeniu swoich programów telewizyjnych, które są prawdziwymi hitami stacji TVN. Pamiętać trzeba, że restauratorka jest właścicielką również kilku lokali zarówno w Polsce, jak i za granicą. Niedawno w mediach pojawiła się informacja o podwyżce, którą miała niedawno otrzymać za udział w programach telewizyjnych, która według tabloidów wynosiła aż 600 tysięcy złotych.

Są to gigantyczne pieniądze, a jak się okazuje z ogłoszenia, które zostało opublikowane w Internecie, wynika, że pracownicy restauracji "U Fukiera", już tak wesoło nie mają. Internauci są oburzeni stawką, jaką zaproponowano potencjalnym kandydatom.

Magda Gessler wywołała burzę w Internecie

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie ceny w sklepach znacząco poszły w górę i podobnie dzieje się z płacami w wielu miejscach, zarówno jeśli chodzi o płacę minimalną krajową, jak i średnie wynagrodzenie. Z roku na rok badania pokazują, że Polacy zarabiają coraz więcej, ale proponowana stawka dla pracownika restauracji Magdy Gessler na zmywaku rozwścieczyła wielu internautów. Co więcej, jak na razie restauracja odnotowała zaledwie 4 osoby zainteresowane tą ofertą.

 - Poszukiwana osoba na zmywak do restauracji "U Fukiera", Rynek Starego Miasta 27. Praca w systemie 2/2, w godzinach 10-23. Stawka 13zł/h - czytamy w ogłoszeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są oburzeni i wielu z nich twierdzi, że praca za taką stawkę to zwykły wyzysk. Są też tacy, którzy zauważyli, że znana restauratorka oferuje za tę pracę wynagrodzenie mniejsze, niż minimalna krajowa. W sieci pojawiła się cała masa komentarzy krytykujących Magdę Gessler, a ona sama, jak na razie w żaden sposób się do nich nie odniosła.

 - Ludzie, nie pracujcie za takie stawki!!! Skończył się wyzysk!!! Wszystko idzie w górę, jeżeli chodzi o ceny, tylko płaca dalej żenująca - pisze jeden z internautów.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie

 - A w programie TV zawsze walczy o wyższe stawki dla wykorzystywanych pracowników - czytamy w komentarzach.

 - To płaćcie na rękę 3 tys. To ciężka fizyczna praca na stojąco. Wtedy będziecie mieć pracowników! - dodaje kolejny internauta.

Magda Gessler screen pudelek.pl

Magda Gessler screen pudelek.pl

Magda Gessler screen pudelek.pl

Screen/Pudelek

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Pola Raksa zmiażdżyła mężczyzn jednym zdaniem. Tak ostrych słów nikt się po niej nie spodziewał 
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News