Magda Gessler znalazła się na celowniku niektórych fanów
magdagessler_official Instagram.com
Agata Jaroszewska - 4 Sierpnia 2020

Fanki zaatakowały Magdę Gessler. Oberwało jej się za jeden wpis, słusznie?

Magda Gessler od lat ma specjalne miejsce w sercach wszystkich Polaków. Restauratorka prowadzi walkę o polepszenie jakości serwowanych w polskich restauracjach dań, jednak często głośniej słychać o jej wypowiedziach niż o samej pracy na planie popularnego programu. Tym razem wiele gorzkich słów padło pod jej adresem. Czy faktycznie jej się należało?

Magda Gessler to najsłynniejsza polska restauratorka, która słynie ze swoich barwnych strojów oraz oryginalnych wypowiedzi. Jej sposób komentowania zdjęć często powoduje, że trudno zrozumieć, jaka myśl naprawdę przyświeca restauratorce. Ostatni post miał jednak klarowne przesłanie i to właśnie ono sprawiło, że Magda Gessler została zaatakowana przez fanki.

Zdjęcie z łąkiNa łące zauważyli dziwne, ogromne twory. Gdy podeszli bliżej, zamarli, natychmiast zrobili zdjęciaCzytaj dalej

Magda Gessler wstawiła post i komentarz; fanki ruszyły do ataku

Magda Gessler wielokrotnie zabierała głos w kwestii epidemii i podkreśla jak ważne jest to, abyśmy wszyscy potraktowali tę sprawę poważnie. Restauratorka na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła ponad milion obserwujących, często dzieli się przemyśleniami co do obecnej sytuacji. Tym razem zdecydowała się na dodanie swoich trzech groszy w toczącej się dyskusji na temat noszenia maseczek ochronnych.

- Jesteśmy w momencie krytycznym. Skala rośnie, zbliża się niebezpiecznie do czerwonego alarmu! Tylko my i nasza mądrość może go pokonać, zastopować, zmniejszyć jego moc. Niech rodzice będą świadomi. Młodzież wyrozumiała dla starszych. Razem jesteśmy potęgą. Za egoizm przyjdzie nam zapłacić... - pisze w swoim poście Magda Gessler. Następnie przechodzi do bardziej śmiałych tez.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Fryzjer przyciął końcówkiPoszła do fryzjera przyciąć końcówki. Gdy zobaczyła, co jej zrobił, nogi się pod nią ugięłyCzytaj dalej

Restauratorka prosi o to, by nosić maseczki ochronne

- Przestrzegam i proszę. To nie film. To się dzieje naprawdę. [...] Maski, dystans społeczny, wakacje z rozsądkiem, praca z domu. Jestem z wami, obserwuję, piszę do was - zakończyła swój post na Facebooku Magda Gessler. Niestety, mając dobre intencje, stała się obiektem ataków osób podważających konieczność zasłaniania ust oraz nosa.

- Pani Magdo, niech Pani nie wciska swojej ciemnoty innym - napisała jedna z fanek pod zdjęciem przedstawiającym podobiznę modelki na koszulce uwiecznionej w znaczącym geście. To jednak nie wszystko, co zostało powiedziane pod jej adresem.

Dzisiaj grzeje:

1. Wypadek autokaru w popularnym kurorcie. Nie żyje co najmniej 12 osób, kilkudziesięciu rannych

2. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Z wakacji nad Bałtykiem wrócili zakażeni

3. Największa liczba zachorowań od początku epidemii. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane

Fani są mocno podzieleni

- Kobieto, opamiętaj się, jak ktoś nie da się robić w balona, to nawet pani słowa nie przekonają. Mnie również, nie będę się dusiła w masce - skomentowała apel restauratorki inna z obserwatorek. Na szczęście większość fanów prowadzącej "Kuchenne Rewolucje" przyznała jej rację.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy do końca wierzyli, niestety nie żyje. Polskę obiegła najgorsza wiadomość
  2. Skandal. Napadł prezenterkę w pociągu, chciał ją zgwałcić na oczach 6-letniego syna
  3. Polskę obiegła tragiczna informacja. Nie żyje ważny polski duchowny
  4. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  5. Uczestnik Top Model mimo strasznej choroby. Robi zawrotną karierę i może być przykładem dla innych

Bon turystycznyKażdy rodzic musi wiedzieć. Bon turystyczny ma poważne ograniczenia, mamy listęCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News