Gessler wpadła w furię, zaczęła wyzywać. Wszystko na oczach widzów

Gessler wpadła w furię, zaczęła wyzywać. Wszystko na oczach widzów Źródło: CEZARY PECOLD/East News

Magda Gessler przyzwyczaiła swoich widzów do takiego zachowania. Jednak niewiele osób było gotowych na takie zderzenie już w pierwszym odcinku "Kuchennych rewolucji". Wszystko działo się na oczach widzów, którzy przecierali oczy ze zdumienia. Co działo się na antenie TVN?

Magda Gessler i program "Kuchenne rewolucje" powrócili na anteny TVN. Widzowie już wczoraj mieli szansę obejrzeć pierwszy odcinek nowej serii. Jak zwykle nie brakowało w nim emocji, latających naczyń i wyzwisk. Na ekranie wszyscy uczestnicy rewolucji aż kipieli ze złości. Wszystko działo się w mgnieniu oka. 

Magda Gessler wpadła w furię 

Tym razem Magda Gessler zaczęła swoją podróż po polskich restauracjach od Krakowa. To właśnie tam, z dala od centrum miasta znajduje się lokal Trattoria da Maria, prowadzony przez uprzejmą właścicielkę Marię. W restauracji szefem kuchni jest brat byłego męża Marii i właściciela. Po wejściu do lokalu Magda Gessler miała wiele zarzutów nie tylko do jedzenia, ale i do wystroju. Co do jedzenia, Magda Gessler otrzymała odmrażane carpaccio i lazanię, która ostatecznie nie została zjedzona przez restauratorkę, a wylądowała na podłodze. 

- Samochwała w kącie stała, Włochem się nazywała i na podłodze wylądowała - skomentowała szefa kuchni Gessler. 

Już chwilę później restauratorka weszła do kuchni. Tam ugięły się pod nią nogi, gdy zobaczyła, jak bardzo brudne jest to pomieszczenie. W tym momencie puściły jej nerwy i powiedziała, co myśli o tym miejscu. 

- Wszystko jest po prostu poj*bane. Niezłe g*wno, jak karaluch duże. Dlaczego nie ma tu ludzi? Bo ludzie nie są głupi i czują to g*wno - powiedziała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Magda Gessler zadbała o zmiany 

Po początkowych problemach Magda Gessler zaczęła rozmawiać z właścicielami. Jej instrukcje zdały egzamin, a wszyscy pracownicy wzięli się do pracy, by zadbać o lokal. Niestety, gdy rozemocjonowana właścicielka Maria, nie mogła się uspokoić, Magda Gessler kolejny raz w tym odcinku, straciła panowanie nad sobą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, koronawirus w PKS i PKP. Sanepid pilnie szuka pasażerów popularnych kierunków

2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

3. Żywioł uderzył z potężną siłą. W jednej chwili śmierć poniosło 10 dzieci, tragiczne wiadomości

Na szczęście na wielki finał zmobilizowali się wszyscy pracownicy i właściciele. Kolacja okazała się sukcesem, a Magda Gessler zarekomendowała lokal. "Karczochy u Marii" wciąż widnieją na mapie krakowskich restauracji i zachęca wszystkich turystów do spróbowania najlepszych dań z karty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: "Na tle innych wypadamy lepiej"
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Wicemarszałek Sejmu zakażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanie
  4. Lech Wałęsa może być wściekły. Informacje o jego żonie zwalają z nóg
  5. Niebywałe doniesienia o Jarosławie Kaczyńskim. Wyjawiła powód dlaczego jest kawalerem
  6. Mówiono, że jest gruba i skąpa, a została królową kuchni na długo przed Gessler. Zwykła kucharka stworzyła kulinarną biblię Polski

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News