Magda Gessler w tarapatach
Instagram.com magdagessler_official
Monika Majko - 3 Listopada 2020

Magda Gessler wpadła w ogromne tarapaty. Może wiele stracić, dramatyczne doniesienia

Magda Gessler może stracić bardzo dużo, słynna restauratorka wpadła w poważne tarapaty. Dramatyczne doniesienia obiegły media.

Magda Gessler osiągnęła już status prawdziwej gwiazdy, teraz jednak słynna restauratorka wpadła w poważne kłopoty. Media obiegły dramatyczne doniesienia o sytuacji, w jakiej znalazła się jurorka "Masterchefa", gwiazda może stracić naprawdę wiele.

Magda Gessler może mieć poważne kłopoty

Magda Gessler niedawno miała ogromne powodu do radości, ponieważ jej córka Lara została mamą, co z kolei uczyniło słynną restauratorkę babcią. Dodatkowo, jej kariera stale się rozwija, a słynna restauratorka bierze udział w kolejnych projektach, jak m.in. jej autorski kanał na platformie YouTube.

Niestety, jak donoszą media, ostatnia radość szybko ustąpiła zmartwieniu. Okazuje się, że gwiazda wpadła w poważne kłopoty, a jej problemy związane są z jedną z restauracji, którą prowadzi na południu Polski.

Pilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnychPilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnychCzytaj dalej

Jakiś czas temu restauratorka otworzyła kolejny lokal, tym razem w Bukowinie Tatrzańskiej. Jej "Schronisko Smaków" od początku wzbudzało kontrowersję, ponieważ restauracja znajduje się tuż przy lokalu, który wcześniej Magda Gessler odwiedziła w ramach "Kuchennych rewolucji", tym samym stanowiąc dla niego ogromną konkurencję.

Restauracja szybko zyskiwała popularność, a w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na miejsce, w lokalu na przełomie 2019 i 2020 roku dokonano kilku zmian, m.in. dobudowano szklany taras z widokiem na Tatry, który przyciągnął jeszcze większe grono klientów.

Dodatkowo, obok restauracji w dawnej budce z lodami otwarty został sklep z produktami włoskimi oraz pochodzącymi z restauracji Magdy Gessler. Niestety, te inwestycje stanowią teraz podstawę zmartwień gwiazdy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

W restauracji Magdy Gessler doszło do samowoli budowlanej

Okazuje się jednak, że modernizacje w lokalu zostały przeprowadzone bez zgody nadzoru budowlanego. Jak donosi "Gazeta Krakowska", zarówno na rozbudowę restauracji, jak i stworzenie sklepu nie wyrażono prawnej zgody.

- W swoich rejestrach nie mamy żadnych wniosków o pozwolenie na przebudowę lub rozbudowę tej restauracji, ani też wniosku o pozwolenie na budowę sklepu - przekazała mówi inż. Anna Pawlikowska, zastępca naczelnika wydziału budownictwa Starostwa Powiatowego w Zakopanem.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz

2. Anna Lewandowska właśnie podzieliła się radosną nowiną. „Już nie mogę się doczekać”

3. Nie żyje uwielbiany gwiazdor Polsatu. Miał tylko 31 lat

Informacja ta oznacza, że restauracja i sklep to samowola budowlana. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego z Zakopanego ujawnił, że już kilka tygodni temu wydano nakaz rozbiórki sklepu, jednak właściciele restauracji odwołali się od tej decyzji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony pies prawie rok chował się pod śmietnikiem. Nie dawał się nikomu dotknąć
  2. Na jaw wyszło, gdzie mieszka Robert Kubica. Wielkie bogactwa za miliony, można się zgubić (FOTO)
  3. Stan był bardzo ciężki, lekarze robili co w ich mocy. Media obiegła właśnie wieść o stanie zdrowia męża Anny Dymnej
  4. Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocy
  5. Mama szła z synem za rękę. Nagle zrobiła niewyobrażalną rzecz, nagranie z polskiego miasta tylko dla wytrwałych
  6. Naukowcy zaobserwowali przerażające zjawisko. Czarna dziura rozerwała całą gwiazdę, nie do uwierzenia
  7. Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News