W takim stresie Gessler nie była jeszcze nigdy. Próbowała ratować siebie i syna

W takim stresie Gessler nie była jeszcze nigdy. Próbowała ratować siebie i syna Źródło: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler znalazła się w bardzo stresującej sytuacji. Restauratorka dawno nie stanęła przed taką próbą. Musiała ratować siebie i ukochanego syna.

Magda Gessler - jak pokazuje program "Kuchenne rewolucje" - jest osobą od zadań specjalnych. Nie boi się wyzwań i trudnych prób, ostatnio wystąpiła jednak w zupełnie nowej sytuacji, w której to musiała ratować siebie i syna. Restauratorka najprawdopodobniej nigdy w życiu się tak nie stresowała. 

Magda Gessler na wyprawie z Tadeuszem 

Magda Gessler razem z synem, Tadeuszem Mullerem, wystąpiła w nowym programie TVN-u "Starsza pani musi fiknąć". Jak się okazuje, restauratorka miała w trakcie kręcenia show zapewnioną moc wrażeń, a także musiała poradzić sobie z ogromnym stresem. 

Program ma za zadanie przetestować siłę charakteru matek i zaprezentować to, jak radzą sobie w ekstremalnych sytuacjach, w których postawiły je dzieci. Podczas podróży do Gwatemali, Magda Gessler wpadła w takie tarapaty, że musiała bardzo się postarać o uratowanie siebie i syna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kłopoty z prawem restauratorki 

Tadeusz Muller postanowił sprawdzić swoją słynną mamę i zabrał ją na ekstremalną wyprawę do Ameryki Południowej. Najpierw zaproponował Gessler, która jest przyzwyczajona do luksusu, wymagający spacer po dżungli, a później zaprosił ją do wspólnego biwakowania. 

Celebrytka w pewnym momencie poczuła jednak zew przygody i postanowiła wykąpać się w pobliskim jeziorze, co zakończyło się stłuczonym kolanem. Kolejne zadania, w których uczestniczyła gwiazda TVN-u, sprowadziły na nią jeszcze większe kłopoty. 

Magda Gessler i syn mieli misję polegającą na nocnym malowaniu ścian. Gdy przystąpili do tej czynności, zostali zatrzymani przez lokalną policję. Sprawa wyglądała bardzo poważnie, a gwiazdy musiały się gęsto tłumaczyć funkcjonariuszom. Zabrano je na posterunek i przesłuchiwano. Gessler wyraźnie się zestresowała i desperacko próbowała uspokoić policjantów po hiszpańsku. Przekonywała ich między innymi, że muszą ją wypuścić, ponieważ jest przyszłym prezydentem Polski. Ewidentnie restauratorka robiła, co w jej mocy, żeby rozwiązać jakoś tę kryzysową sytuację.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Na końcu odcinka okazało się, że cała policyjna obława była jedynie sztucznie wykreowaną na potrzeby show sytuacją. Magda Gessler spisała się jednak na medal i jak lwica walczyła o wolność swoją i syna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tysiące Polaków odciętych od 500 plus. Ty także możesz mieć problem
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł