Magda Gessler najpierw "jeb***a się w kolano", a potem wylądowała na policji. "Jestem przyszłym prezydentem Polski"

Magda Gessler najpierw "jeb***a się w kolano", a potem wylądowała na policji. "Jestem przyszłym prezydentem Polski" Źródło: instagram/magdagessler_official/

Magda Gessler nie zamierzała ukrywać, że przygotowane przez syna atrakcje nie szczególnie jej się podobały. Mimo to starała się do nich przekonać, co nie zawsze wychodziło jej na dobre. Celebrytka niejednokrotnie najadła się strachu.

Magda Gessler gdziekolwiek się pojawi, bez dwóch zdań robi największe show, co wywołuje pozytywne emocje wśród fanów. Tym razem zapewne było podobnie, jednak o ile widzowie bawili się świetnie, o tyle samej restauratorce nie do końca było do śmiechu. Syn celebrytki zafundował jej wyjazd pełen wrażeń, o którym trudno będzie jej zapomnieć. 

Magda Gessler pokonuje własne słabości 

Wraz z kolejnymi sezonami uwielbianych przez Polaków programów, na antenie pojawiły się również takie, które widzimy po raz pierwszy. Jednym z nich jest nowe show TVN-u "Starsza pani musi fiknąć", gdzie celebryci zabierają swoje mamy na ekstremalne wakacje. W ostatnim odcinku zagościła gospodyni "Kuchennych rewolucji" wraz z synem Tadeuszem, który postanowił zabrać mamę do wymarzonej Gwatemali. Choć w pierwszych chwilach gwiazda posiadała się ze szczęście, gdy tylko dotarli na miejsce, uśmiech szybko zniknął z jej twarzy. 

Pierwszym problemem, jaki pojawił się na jej drodze, był nocleg. Syn restauratorki starannie zadbał o dogodne lokum i wyposażając się w namiot i śpiwory, postawił na noc na plaży. Magda nie kryła swojego niepocieszenia i mimo licznych próśb Tadeusza, nie zamierzała pomagać przy rozkładaniu obozowiska. Oboje byli zgodni, że Gessler przywykła do luksusu i spanie w takich warunkach nie jest dla niej komfortowe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rankiem celebrytka była niezadowolona brakiem śniadania i kawy, a chcąc zagrać synowi na nosie, wskoczyła do jeziora. Ostatecznie nie skończyło się to dla niej najlepiej. 

- Nie rób mi takich numerów, jesteś nieodpowiedzialna - powiedział niezadowolony Tadeusz. 

- Je***łam się znów w kolano - stwierdziła Magda tuż po swoim szalonym skoku. 

Prezydent Polski ma konkurencję? 

Dalsze wydarzenia były dla Magdy wielkim wyzwaniem. Nienajlepsza kuchnia i syf, którego restauratorka "jeszcze nie widziała", wycieczka na wulkan, której celebrytka powiedziała stanowcze "nie" i malowanie graffiti. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje 

Magda, Tadeusz i ich znajomy późnym wieczorem postanowili dać ponieść się emocjom i nieco przyozdobić tamtejsze budynki. Proceder nie umknął uwadze miejscowej policji, która zatrzymała całą trójkę i odwiozła na komisariat. Za brak dokumentów groziło im aresztowanie, jednak Gessler postanowiła użyć swojego uroku i przekonać funkcjonariuszy, że jest "przyszłym prezydentem Polski". Choć taka deklaracja nie usatysfakcjonowała stróży prawa, wszystko skończyło się dobrze, bowiem okazało się, że całe zajście zostało wyreżyserowane. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwa lata okradał szefa. NIE UWIERZYSZ ile wyniósł z pracy
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: pudelek  

Następny artykuł