Wydało się, ile naprawdę na "Kuchennych Rewolucjach" zarabia Gessler. Kosmiczna kwota robi wrażenie

Wydało się, ile naprawdę na "Kuchennych Rewolucjach" zarabia Gessler. Kosmiczna kwota robi wrażenie Źródło: youtube.com/tvn

Magda Gessler to niekwestionowana królowa stacji TVN. Jej programy wciąż się cieszą niesłabnącą popularnością, a to przekłada się w prosty sposób na kosmiczne zarobki gwiazdy. Wiemy już, jakie kwoty inkasuje restauratorka za prowadzenie "Kuchennych Rewolucji".

Magda Gessler w świecie polskiej gastronomii była dobrze znana jeszcze przed rozpoczęciem swojej kariery telewizyjnej, ale to właśnie prowadzone przez nią programy, takie jak "Kuchenne rewolucje", zapewniły jej prawdziwą sławę. Od emisji pierwszego odcinka tego show minęło już 9 lat i raczej nie zanosi się, aby miał szybko zniknąć z telewizyjnej ramówki.

Mimo tylu lat emisji program cały czas się cieszy milionową oglądalnością, zarówno jeżeli chodzi o nowe odcinki, jak i emitowane regularnie powtórki. To natomiast przekłada się na zarobki dla samej stacji oraz przede wszystkim Magdy Gessler. Jak udało się ustalić mediom, restauratorka dostała od TVN-u kosmiczną podwyżkę.

Magda Gessler zarabia kosmiczne pieniądze

W naszym społeczeństwie utarło się, że nie powinno się rozmawiać o pieniądzach, przez co wysokość naszych pensji stała się tematem tabu. Mimo to nie brakuje osób, które otwarcie mówią o swoich zarobkach. Magda Gessler jak na razie nie chciała zdradzić, ile udaje się jej zarobić, jednak media i tak dotarły do tych informacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak udało się ustalić, gwiazda TVN dostała ostatnio podwyżkę w wysokości, jaka niektórym osobom nawet nie mieści się w głowie. Oznacza to, że jej podstawowe wynagrodzenie musi być jeszcze wyższe, a to naprawdę potrafi pobudzić ludzką wyobraźnię.

"Super Express" podaje, że prowadząca "Kuchennych rewolucji" otrzymała podwyżkę o wysokości 600 tysięcy złotych rocznie, co w ciągu miesiąca daje 50 tysięcy. To więcej niż wiele osób zarabia w ciągu całego roku, a pamiętajmy, że wciąż mówimy jedynie o podwyżce.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

 - Czego się nie dotknie, wszystko zamienia w złoto. Magda Gessler wie, jak przyciągnąć uwagę widzów i sponsorów. (...) Stacja postanowiła nagrodzić ją za ciężki wysiłek i dała jej podwyżkę ok. 600 tys. zł rocznie - podaje informator tabloidu.

Co więcej, występy w telewizji przynoszą Magdzie Gessler jedynie część jej dochodów. Ma ona również kilka restauracji, a także prowadzi firmę związaną z garnkami. Suma, którą w rzeczywistości jest w stanie zarobić na całej swej działalności, musi być naprawdę imponująca.

 

  1. Facebook chce ukryć polubienia. Niebawem zaczyna testy
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

źródło: Biznes info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News