Magda Gessler nie mogła dłużej milczeć nt. ciąży córki. Wyznała prawdę, Lara będzie mieć oczy pełne łez

Magda Gessler nie mogła dłużej milczeć nt. ciąży córki. Wyznała prawdę, Lara będzie mieć oczy pełne łez Źródło: Piotr Molecki/East News

Magda Gessler przerwała milczenie. W sieci zamieszczony został obszerny post, w którym znana restauratorka przekazuje, jak poczuła się na wiadomość, że jej córka zostanie mamą. Gessler wyznała całą prawdę, piękne słowa mogą spowodować, że jej córka będzie miała oczy pełne łez.

Magda Gessler po raz pierwszy zostanie babcią. Jej córka Lara już przed majówką pochwaliła się w sieci radosną nowiną, publikując zdjęcie z widocznym brzuszkiem. "Miło jest wreszcie podzielić się z Wami czymś, czym się żyje już tak długo!" napisała przyszła mama. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź restauratorki. 

Magda Gessler zostanie babcią

Magda Gessler ma dwoje dzieci, starszego syna Tadeusza i młodszą córkę, Larę. Kiedy w sieci pojawiła się wiadomość, że Lara jest w ciąży, internauci czekali, aż Magda Gessler zamieści swoje przemyślenia na ten temat. Nie musieli długo czekać, najbardziej znana polska restauratorka udostępniła na Facebooku obszerny post. 

- Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni, godziny. Patrzę na Ciebie, Laro. Od pierwszych sekund, kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam. Dałaś mi spokój i ukojenie. Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację, o jakiej może zamarzyć matka. Dziś patrzę na mój ogród pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty! Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce. Serce matki. Jest przepełnione dumą i wzruszeniem. Przed Tobą najpiękniejsza podróż, a ja jestem obok - napisała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler długo czekała na ten dzień 

- W dzisiejszym chaosie powstało życie! Obudziło się z miłości! Wszystko kwitnie. Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów!! Życie ponad wszystkim! Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko. Mama... Wreszcie babcia... Tak na to czekałam... - dodała przyszła babcia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec znalazł dziecko na ogródkach działkowych. Matka została przesłuchana, usłyszała poważne zarzuty

2. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

Magda Gessler długo czekała na tę wiadomość. Dziś już może być szczęśliwa, gdyż niebawem na świecie pojawi się maleństwo. Na razie nie wiadomo jeszcze, jakiej płci jest dziecko Lary.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć nastolatki. Odeszła 15-letnia Julia
  2. Polscy kibole starli się przed szpitalem. Gorszące sceny zarejestrowała kamera (WIDEO)
  3. Dopiero teraz kolega z planu zdradził prawdę o Bożenie Dykiel. W telewizji nie widać, jaka jest naprawdę
  4. Na scenę "Mam talent" weszła pulchna, nieśmiała kobieta. Członek jury otworzył usta ze zdumienia, gdy zaczęła występ
  5. Minister zdrowia apeluje do wszystkich Polaków. Dane są porażające, nie żyje 20 osób
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

źródło: onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News