Magda Gessler jest przerażona. Nie mogła dłużej milczeć

Magda Gessler jest przerażona. Nie mogła dłużej milczeć Źródło: TRICOLORS/East News

Magda Gessler to najsłynniejsza i jednocześnie najbardziej uwielbiana przez Polaków restauratorka. Gwiazda z reguły bez oporów dzieli się z internautami swoim zdaniem i opiniami na różne tematy. W tej sprawie jednak długo milczała. teraz wyznała, że jest przerażona sytuacją.

Magda Gessler jest prawdziwą pasjonatką gotowania i prowadzenia restauracji. Widzowie pokochali gwiazdę za to, że przemierza Polskę w poszukiwaniu restauracji, które potrzebują pomocy. Celebrytka bardzo angażuje się w swoją misję, która z reguły (choć nie zawsze) kończy się powodzeniem. 

Magda Gessler w końcu zabrała głos, jest przerażona

Branża gastronomiczna jest jedną z tych, które w bardzo dużym stopniu dotknęła pandemia koronawirusa. Wiele restauracji było zmuszonych zamknąć swoje lokale i ogłosić bankructwo. Magda Gessler w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o tym, że musiała bardzo zmienić swoją dotychczasową strategię. Wyznała też, że przeraża ją pewna sytuacja, nie może przestać o tym myśleć.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele restauracji pozostawało przez bardzo długi czas nieczynne. Te, które nie były w stanie wydawać jedzenia na wynos, lub notowały bardzo niskie przychody, były zmuszone się zamknąć. Magda Gessler bardzo obawiała się, że ją również czeka taki los. Zdradziła jednak, że reorganizacja pozwala jej przetrwać, przynajmniej na ten moment. 

- W pierwszym tygodniu wymyśliłam, że restauracje będą działały jako sklepy. Nie zamykałam ich, reagowałam na bieżąco. Sprzedawałam np. gotowy bulion, czyli to, czego nie było w sklepach. Poczułam się jak na wojnie - wyznała w programie TVN "Uwaga! Koronawirus". Dodała także, że przetrwały te knajpy, które przede wszystkim były dobrze zarządzane. Jest jednak coś, co przeraziło najbardziej znana polską restauratorkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler pozwoliła sobie także na ocenienie sytuacji w Polsce w kontekście pandemii koronawirusa. Gwiazda przyznała, że jest przerażona. Wiele osób zachowuje się, jakby pandemia przestała ich obowiązywać. Restauracje są zatłoczone, a turyści beztrosko udają się na wakacje, podczas których zapominają o przestrzeganiu zasad sanitarnych. 

W wielu miejscach, zwłaszcza tych, gdzie jest najwięcej turystów, jak nad morzem czy w górach, bardzo ciężko zachować odpowiednie zasady bezpieczeństwa. Dodała, że w swojej restauracji bardzo o to dba. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z pozoru zwykłe 5 groszy może być warte ogromne pieniądze. Chodzi o jeden szczegół na monecie
2. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
3. Wiele osób wyrzuca pestki winogron. Nie wiedzą, co tracą, ponieważ można wykorzystać je we wspaniały sposób

- U nas są wydzielone miejsca, natomiast to, co widzę nad morzem, jest przerażające i to było przerażające już dwa miesiące temu - wyznała przerażona gwiazda. Niedostosowanie restauracji do zasad bezpieczeństwa jest bardzo nieodpowiedzialnym zachowaniem. Widać tutaj zarówno niedopatrzenia właścicieli knajp oraz turystów, którzy zapominają, że sytuacja w kraju wciąż jest bardzo niebezpieczna. Zwłaszcza w ostatnim czasie, kiedy każdego dnia przybywa nam wielu nowych zakażeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szarpanina na planie „Top model”. Krupa i Wieniawa nagle zaczęły się kłócić, wszystko zarejestrowała kamera
  2. Szok. Wielka gwiazda nie zagra w Lidze Mistrzów. Piłkarz chce nagle zakończyć karierę, bo przyłapał żonę na zdradzie
  3. Niewiarygodne, jak nieuleczalna choroba zmieniła Boczka z "Kiepskich". Nie przypomina dawnego siebie
  4. Halina Młynkova w końcu ujawniła prawdę o swoim synu. Łzy same lecą z oczu
  5. Jesteś teraz lub wybierasz się na wesele? Fatalna informacja, możesz spodziewać się kłopotów
  6. Przypadkiem znaleźli dryfującą łódź. Zajrzeli do środka i zamarli, natychmiast wyciągnęli telefony
  7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach     
  8. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  9. Co myśli mężczyzna-ginekolog podczas badania pacjentki? Szczere wyznania lekarzy

Źródło: Wirtualna Polska

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News