Dowiedzieliśmy się jak Magda Gessler zarabiała na życie przed "Kuchennymi Rewolucjami". Tak, zgadliście

Dowiedzieliśmy się jak Magda Gessler zarabiała na życie przed "Kuchennymi Rewolucjami". Tak, zgadliście Źródło: YouTube - TVN Foodie

Magda Gessler dorobiła się wielkiej sławy jako restauratorka, która lubi blask fleszy. Nie wszyscy wiedzą jednak, czym zajmowała się przed pracą nad "Kuchennymi Rewolucjami". Jej zajęcie było bardzo interesujące.

Magda Gessler znana jest dziś chyba każdemu Polakowi. Restauratorka nie stroni od występów przed kamerami, dzięki czemu możemy oglądać jej poczynania w wielu najbardziej znanych programach. Jej popularność zwiększa dodatkowo aktywność w mediach społecznościowych, gdzie celebrytka może cieszyć się obecnie wieloma tysiącami obserwujących. Trzeba przyznać, że gwiazda telewizji TVN doskonale wie, jak skorzystać ze swojej chwili sławy, by ją przedłużyć.

Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że przed zajęciem się pracą w polskich restauracjach Magda Gessler miała bardzo interesujące zajęcie. Nie zdawali sobie z niego sprawy nawet najwięksi sympatycy gwiazdy. Przez lata była ona poświęcona swojej pasji w stu procentach, choć dziś nie chwali się tym, co zajmowało ją przed wieloma laty. Jej dawna praca bardzo interesuje tysiące fanów, którzy chcą znać każdy szczegół z życiorysu restauratorki.

Magda Gessler miała bardzo ciekawą pasję

Magda Gessler urodziła się w Komorowie, miejscowości oddalonej 20 kilometrów od Warszawy. Tam też mieszkała przez pierwsze lata swojego życia, jednak praca jej ojca sprawiła, że rodzina musiała przeprowadzić się do Kuby. W latach 60. Gesslerowie trafili do Madrytu. To własnie tam młoda Gessler miała okazję zakochać się w sztuce, która stała się jej wielką pasją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Celebrytka ukończyła Królewską Akademię Sztuk Pięknych świętego Ferdynanda w stolicy Hiszpanii, dzięki czemu zdobyła wykształcenie malarskie. Niewiele osób o tym wie, jednak okazuje się, że gwiazda polskiej telewizji w latach swojej młodości zajmowała się właśnie tworzeniem obrazów. 

Magda Gessler zajmowała się malarstwem

Po pracy malarki nie ma dziś wielu śladów. Jednym z nich był obraz, który gwiazda przekazała w 2017 roku na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Niektórzy przewidywali, że to właśnie tą dziedziną zajmowała się celebrytka, bo wskazywało na to jej wykształcenie.

W latach 90. Magda Gessler wraz z mężem zaczęli zajmować się restauracją "U Fukiera", dzięki czemu udało jej się zdobyć wielką sławę jako restauratorka. To właśnie pracy poświęcona jest zresztą do dziś, a artystyczne wykształcenie bardzo się przydaje podczas projektowania nowych wnętrz dla knajp, które zgłosiły się do "Kuchennych rewolucji".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Agnieszka Kotulanka nie zmarła na skutek choroby alkoholowej! Jest prawdziwa przyczyna śmierci aktorki
  4. Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"
  5. Skandal w Watykanie, szukają zwłok dziecka. Będą odkopywać groby, w tle Jan Paweł II
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
     

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News