Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci

Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci Źródło: Facebook

Magda Gessler stała się gwiazdą internetu. Popularna restauratorka w bardzo niespodziewany sposób dołączyła do zabawy weselnej jednej z polskich par biorących ślub. Goście weselni, jak i sami nowożeńcy byli w szoku. Nie spodziewali się, że właśnie w taki sposób zaczną świętować swoją decyzję o zawarciu małżeństwa.

Magda Gessler podbiła internet. Prowadząca "Kuchennych Rewolucji" w bardzo niespodziewany sposób dołączyła do zabawy weselnej, która miała miejsce w hotelu, który odwiedziła. O ile sam udział gwiazdy TVN w trakcie uroczystości był całkowicie spontaniczny, o tyle to, co gwiazda zaprezentowała na samej zabawie, jest czymś, czego nikt nie mógł się spodziewać. Aplauz obserwatorów poczynań restauratorki nie mógł ustać.

Magda Gessler zrobiła show na weselu

W ciągu ostatniego tygodnia popularna restauratorka przebywała na terenie Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Gwiazda TVN, która udała się tam w celach prywatnych, nie mogła zdawać sobie sprawy, że za kilka dni w obiekcie odbędzie się wesele. Gdy Gessler tylko usłyszała, że na sali konferencyjnej gromadzą się weselnicy i ich goście, postanowiła zrobić parze młodej niespodziankę i pojawić się na zabawie.

Państwo młodzi byli widocznie zszokowani widokiem tak znakomitego gościa i przywitali ikonę współczesnej telewizji uśmiechem. Sama gwiazda nie kryła radości z tego, że znalazła się na zabawie i przy akompaniamencie muzyki zaprezentowała swój taniec. Jak powszechnie wiadomo, Magda Gessler wprost uwielbia latynoskie klimaty, to też wybór repertuaru nie był przypadkowy i goście zabawy mogli zobaczyć pląsy restauratorki w rytmie piosenki Enrique Iglesiasa "Bailando".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie podbija internet

Nie da się ukryć, że widok tańczącej Gessler dla internautów, którzy zobaczyli nagranie, był zaskakujący, ale użytkownicy Facebooka i tak docenili gest oraz wielką niespodziankę, jaką gwiazda TVN miała dla nowożeńców.

- Kocham jej szaleństwo, pewność siebie, swobodę, i że ma wywalone na innych, co mówią i myślą. Ma swój świat swoje życie, jest, po prostu szczęśliwa. Gdyby każdy był tak szczęśliwy i pewny jak ona, świat byłby piękny. Bez zazdrości i interesowania się cudzym życiem - napisała jedna z internautek.

- Bardzo mi się podobało. Nie przypuszczałam, że pani Magda ma takie ruchy - zamiatała dobrze. Brawo - zachwycała się inna fanka Gessler.

 

(Facebook/Luxury Hotel)

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jolanta Kwaśniewska zdeklasowała Dudę i Komorowską! NIGDY nie wyglądała lepiej, to petarda! "Wspaniała kobieta z klasą"
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy
       

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News