Magda Gessler pokazała się w obcisłym stroju, fanom opadły szczęki. Dawno nie była taka chuda

Magda Gessler pokazała się w obcisłym stroju, fanom opadły szczęki. Dawno nie była taka chuda Źródło: Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler w ostatnim czasie przeszłą ogromną metamorfozę i wyraźnie zeszczuplała. Jej przemiana zrobiła duże wrażenie na fanach. W mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem w obcisłym stroju, który podkreślił jej szczupłą sylwetkę.

Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką oraz niepodważanym autorytetem kulinarnym. Jej program Kuchenne Rewolucje zrobił furorę w telewizji, dzięki niemu zdobyła całą rzeszę fanów. Kobieta znana jest z tego, że bardzo aktywnie korzysta z mediów społecznościowych i często się w nich udziela. W ostatnim czasie restauratorka przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła nawyki żywieniowe i bardzo ograniczyła jedzenie mięsa. Dzięki temu znacznie zeszczuplała. 

Magda Gessler pokazała się w obcisłym stroju. Tak chuda jeszcze nie była

Restauratorka od pewnego czasu bardzo zmieniła swoją dietę. Znacznie ograniczyła jedzenie mięsa, a jej nowe nawyki żywieniowe opierają się przede wszystkim na warzywach. Wyznała, że czuje się bardzo dobrze, a nowa dieta jej służy. Gessler cały czas bardzo stara się przestrzegać zasad zdrowego odżywiania. Pod jednym z najnowszych zdjęć pochwaliła się, że swoją obecną sylwetkę zawdzięcza diecie oraz tańcowi. Nie musiała zadręczać się morderczymi treningami i mnóstwem wyrzeczeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Restauratorka cieszy się swoim obecnym wyglądem, na który duży wpływ miała również społeczna izolacja, w związku z pandemią koronawirusa. Magda Gessler to osoba niesamowicie towarzyska, która uwielbia gotować dla innych ludzi. Kwarantanna oraz brak towarzystwa przyjaciół spowodowały u niej brak apetytu. Wyznała, że jedzenie w samotności nie jest czymś przyjemnym, zwłaszcza dla niej. 

Restauratorka znana jest przede wszystkim ze swojego zamiłowania do gotowania i mocnego, wyrazistego charakteru. Ważnym elementem jej wizerunku są również stroje, zazwyczaj kolorowe, zwiewne, ale też starannie dobrane. Jednym ze swoich ostatnich zdjęć bardzo zszokowała obserwatorów. Obcisły strój to coś, w czym fani nie mieli wcześniej okazji jej zobaczyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Wędliny, które uwielbiali Polacy, znikną ze sklepowych półek. Prawdę obnażył raport, jest gorzej, niż wszyscy myśleli

2. Nie żyje poszukiwany chłopiec. Znaleziono ciało 4-letniego Marka

Niedawno Magda dodawała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje się w obcisłym dresie. Taki strój zdecydowanie nie jest czymś, czego spodziewali się po niej obserwatorzy. Internauci byli również zachwyceni jej sylwetką. Jak widać,restauratorka w ostatnim czasie bardzo zeszczuplała. Okazją do podzielenia się z fanami zdjęciem był Dzień Dziecka. Magda opublikowała filmik, w którym składa swoim dzieciom serdeczne życzenia z tej okazji. 

źródło: Instagram/magdagessler_official

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy raka trzustki. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Zbigniew Boniek podzielił się z Polakami bardzo smutną informację. Łączymy się w bólu
  3. Niebywale radosne informacje o ojcu Agaty Dudy. Nikt się nie spodziewał
  4. Żłobek zamknięty po porażającym odkryciu. Niepokojące wieści z północnej Polski
  5. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przełożyli swój ślub
  6. Szykują się ogromne grzybobrania. Znalazł 7 grzybów w 1 miejscu

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News