Magda Gessler prosi o pomoc
instagram.com magdagessler_official
Weronika Wasiak - 1 Listopada 2020

Magda Gessler prosi o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, "pozostawieni na śmierć"

Magda Gessler nie potrafiła siedzieć z założonymi rękami. Gdy sytuacja stała się naprawdę poważna, zwróciła się do fanów po pomoc.

Magda Gessler od lat słynie ze swojej szczerości, nierzadko dość dosadnej. Gwiazda TVN-u za każdym razem wprost mówi o swoich odczuciach i nie stroni od bezpośredniej krytyki. Stara się też nie pozostawać obojętna na problemy innych, a w szczególności te, o których mówi cała Polska. Tym razem nie jest inaczej.

Z ostatniej chwili: zapadła ostateczna decyzja. Minister potwierdził, ogromna zmiana dla wielu PolakówZ ostatniej chwili: zapadła ostateczna decyzja. Minister potwierdził, ogromna zmiana dla wielu PolakówCzytaj dalej

Magda Gessler pilnie prosi o pomoc

Decyzja o ponownym zamknięciu lokali gastronomicznych dla wszystkich była ogromnym szokiem. Niektórzy właściciele jeszcze nie zdążyli wrócić na właściwe tory po wiosennym lockdownie, a rząd po raz drugi poinformował o całkowitym wyłączeniu z użytkowania restauracji czy barów.

Co prawda wszystkie te miejsca wciąż mogą świadczyć swoje usługi na wynos, ale nie w sposób zaprzeczyć, że brak gości w lokalu nadal wiąże się z ogromnymi stratami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Coraz więcej znanych twarzy zwraca się do odbiorców z prośbą o wsparcie dla branży gastronomicznej i możliwie jak najczęstsze korzystanie z ich usług. Obojętna nie pozostała również królowa rodzimych restauracji, Magda Gessler.

Gospodyni "Kuchennych rewolucji" zaapelowała do fanów o pomoc.

- Mamy czas rewolucji, ogólnopolskiego Strajku Kobiet wobec krzywdy i złamania naszych praw. Jestem sercem, wspieram. Apel jednak dotyczy tematu, który dotyczy tych, których reprezentuję. Jestem restauratorką od ponad 30 lat. [...] W imieniu swoim i branży gastronomicznej, której czuje się głosem i częścią, mówię dość - zaczęła gwiazda.

Gessler wyraziła swoje niezrozumienie w związku z wciąż otwartymi galeriami handlowymi. Jak stwierdziła, "najmniejsi i średni przedsiębiorcy zostali pozostawieni na śmierć".

- Restauracje to wbrew pozorom dyscyplina, odległość. Umiemy tego przestrzegać. Branża gastronomiczna powoli umiera. A tak długo zajęło nam jej zbudowanie - apelowała w sieci.

Restauratorka wprost przyznała, że wiele lokali nie będzie w stanie podnieść się po kolejnym zamknięciu. Dla Magdy jest to ogromny cios, dlatego bezpośrednio zwróciła się do wszystkich obserwatorów z prośbą o nie pozostawanie obojętnym.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat do Polaków. Ogromne ograniczenia zaczęły obowiązywać, wielu będzie rozczarowanych

2. Tragiczna wiadomość we Wszystkich Świętych. Dziś rano zmarł jeden z najwybitniejszych Polaków

3. Cmentarze zostają otwarte, nikt nie dostanie mandatu. Prezydent miasta podjął decyzję, jest dobitny komunikat

- Kochani, nie odwracajcie się od nas! Kupujcie na wynos, na dowóz! Wspierajcie! Nie opuszczajcie tych, którzy potrzebują wsparcia, bo rząd nam nie pomoże. Jesteśmy sami! Dodajcie nam tlenu, bo nam go odłączyli. Nie pozwalajcie umrzeć! Czas jest zły, niepewny, bolesny. Bądźmy solidarni - dodała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pochowali kota w ogrodzie, chwilę później zobaczyli go w domu. Odkopali grób i nic nie zrozumieli, dopiero weterynarz zdradził im prawdę
  2. Dzień Wszystkich Świętych. Te gwiazdy odeszły w 2020 roku. Na zawsze pozostaną w pamięci kibiców (FOTO)
  3. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  4. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  5. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  6. Disney stworzyło robota, który wprawi Cię w zakłopotanie. Niesamowity realizm i przeszywające spojrzenie
  7. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News