Uczcił urodziny w restauracji Magdy Gessler. Teraz ostrzega klientów przed jedną rzeczą

Uczcił urodziny w restauracji Magdy Gessler. Teraz ostrzega klientów przed jedną rzeczą Źródło: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler to niekwestionowany autorytet kulinarny. Wiele osób korzysta z przepisów gwiazdy i zachwyca się jej potrawami. Ten mężczyzna jednak nie podziela tego zdania. Klient lokalu znanej restauratorki świętował w nim swoje urodziny i teraz ostrzega innych przed jedną rzeczą.

Magda Gessler jest uwielbiana przez miliony Polaków. Dzięki programowi "Kuchenne Rewolucje" znana restauratorka zdobyła sławę, którą cieszy się po dziś dzień. Dla wielu osób jest kulinarnym autorytetem, a w jej lokalach zawsze można spotkać tłumy gości. Jednak ten klient uczcił swoje urodziny w restauracji Słodki Słony i teraz ostrzega innych przed jedną rzeczą. 

Magda Gessler jest właścicielką wielu ekskluzywnych restauracji

Magda Gessler to nie tylko znana postać medialna, ale przede wszystkim znakomita restauratorka, która od lat przemierza całą Polskę, by pomagać upadającym lokalom gastronomicznym. Gwiazda jest właścicielką wielu restauracji w naszym kraju, które cieszą się renomą i przyciągają najbardziej wymagającą klientelę.

Cukiernia i restauracja w jednym

Jednym z lokali Gessler jest cukiernia i restauracja w jednym, o nazwie Słodki Słony. Gwiazda sama skomponowała menu oraz zaprojektowała wyjątkowe wnętrze. Na ścianach goszczą ręcznie wykonane malowidła i wszystkie dodatki są starannie dobrane przez restauratorkę. Pewien mężczyzna postanowił świętować swoje urodziny w ekskluzywnym lokalu Gessler, jednak nie jest w pełni zadowolony z tego, co go tam spotkało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jem tutaj porcję tortu dwa razy w roku (urodziny swoje i bliskiej osoby). Torty są smaczne (dobrze nasączone, nie aż tak mocno słodkie), ale żeby za porcję - niezbyt dużą - trzeba było płacić 27-30 zł, to lekka przesada. Obsługa trochę nie ogarnia, gdy jest więcej klientów. Wnętrze bardzo przytulne - napisał na internetowym forum klient restauracji Magdy Gessler.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało

2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

Mężczyzna zdecydowanie nie był zadowolony z cen w lokalu znanej restauratorki i przestrzega przed nimi znajomych. Coraz więcej klientów zarzuca właścicielce renomowanych restauracji, że ceny w jej punktach gastronomicznych są zdecydowanie za wysokie. Internauci często piszą, że Magda Gessler w "Kuchennych Rewolucjach" namawia wszystkich do obniżenia cen w menu, a sama narzuca wysoką marżę w swoich lokalach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Odkryła, że mąż zdradza ją z koleżanką z pracy. Natychmiast wysłała kobiecie paczkę. To wystarczyło
  3. Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami, powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech
  4. Umawiali się na seksualne sesje z uczniami, wyjeżdżali na orgie do Niemiec. Polski supergwiazdor zdradził prawdę o znajomych księżach
  5. Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży, która pojawiła się w rodzinie, jej mama zabiera głos

źródło: Tripadvisor

Następny artykuł