Malitowski chciał powiedzieć o młodej gwieździe "TzG" dobre słowa. Gdy zobaczył co wyprawia na wizji, zmienił zdanie

Malitowski chciał powiedzieć o młodej gwieździe "TzG" dobre słowa. Gdy zobaczył co wyprawia na wizji, zmienił zdanie Źródło: Screen/ Facebook/ Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami

Magda Bereda wystąpiła w drugim odcinku 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Młoda piosenkarka musiała jednak zmierzyć się z krytyką jurorów, między innymi Michała Malitowskiego.

Magda Bereda i Kamil Kuroczko zaprezentowali quickstepa. Publiczność nagrodziła tancerzy brawami, więcej uwag mieli jednak jurorzy. 23-letnia gwiazda usłyszała kilka krytycznych słów o swoim występie. Dziewczyna jednak nie załamuje się i przyznaje, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" jest dla niej bardzo ważnym przeżyciem.

Magda Bereda musi zmierzyć się z krytyką

Magda Bereda i Kamil Kuroczko otrzymali za swój występ w drugim odcinku 10. edycji "Tańca z Gwiazdami" zaledwie 12 punktów. Najhojniejszy okazał się Andrzej Grabowski, który ocenił ich na 6. Iwona Pavlović i Michał Malitowski byli w swej opinii zgodni - przyznali parze zaledwie po 3 punkty.

Malitowski chciał pochwalić występ i powiedzieć dobre słowa, sam przyznał, że rozważał bardzo pozytywną ocenę, lecz gdy zobaczył wykonanie, musiał zmienić zdanie. Bereda pomieszała figury, co zdecydowało, że juror nie mógł przyznać lepszej oceny. Zarzucił piosenkarce, że nie kontroluje ruchu. Pocieszył ją, że zauważył mimo wszystko postęp względem pierwszego tańca.

Wtórowała mu Iwana Pavlović. Jurorka także zauważyła brak kontroli ciała podczas tańca. Zażartowała, że jej partner, Kamil Kuroczko, po wspólnych występach wyrobi sobie mięśnie, bo musi ją mocno trzymać. Podsumowała swoją ocenę stwierdzeniem, że w przypadku Magdy Beredy nauka tańca to praca u podstaw. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Bereda walczy ze słabościami

Andrzej Grabowski skwitował występ w swoim stylu - pochwalił umiejętności wokalne Beredy, ale uznał, że niestety tańczy ona gorzej, niż śpiewa.

Dzisiaj grzeje: 1.  Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Sama Magda Bereda powiedziała, że opinie wiele dla niej znaczą, a występ w programie jest dla niej bardzo ważnym przeżyciem. Powiedziała, że jest tu, by pokonać swoje słabości, a jeżeli jej występ kogoś zainspiruje do pokonania swoich wad, to będzie to dla niej najlepszą nagrodą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Polsat

Następny artykuł