Caryca polskiej mafii przerywa milczenie. Stanie się celebrytką, którą kochają miliony?

Caryca polskiej mafii przerywa milczenie. Stanie się celebrytką, którą kochają miliony? Źródło: JULIA JAROSZEWSKA/YOUTUBE

Mafia zeszła do podziemia. Coraz rzadziej można dowiedzieć się o członkach mafii i ich partnerkach. Jednak po wieloletniej przerwie pojawiły się niesamowite doniesienia. Kobieta nazywana królową i carycą polskiej mafii przerwała milczenie. Ciężko uwierzyć, czym dziś się zajmuje. Czyżby miała stać się celebrytką, którą pokochają miliony?

Mafia jest jednym z tematów, który przyciąga uwagę Polaków, a informacje o tym, co działo się w latach 90. w kraju, do dziś budzą trwogę. Najnowsze wiadomości na temat królowej świata przestępczego pojawiły się niespodziewanie w mediach i wzbudziły cały wachlarz emocji wśród Polaków. 

Mafia w Polsce miała jedną królową. Kim jest "Słowikowa"?

Monika Banasiak pseudonim "Słowikowa" to żona Andrzeja Z., znanego w całym kraju jako "Słowik" z mafii pruszkowskiej. Przez lata "Słowikową" nazywano królową polskiej mafii, która mężowi zawdzięcza życie przepełnione luksusem, zagranicznymi wycieczkami i drogimi ubraniami czy samochodami. Bańka pękła, gdy "Słowik" trafił do aresztu za kierowanie gangiem, a żona znalazła się na dnie razem z mężem.

"Słowikowa" była podejrzewana o kierowanie grupą przestępczą, ostatecznie trafiła do więzienia w 2013 roku na dwa i pół roku pozbawienia wolności. Zgodnie z jej wyznaniem pobyt w więzieniu całkowicie ją odmienił, w trakcie odbywania kary Monika Banasiak podjęła studia, a w ciężkich chwilach odnajdywała siły w słowach z Biblii. 

Po wyjściu z więzienia była bezdomna. Monika Banasiak zaczęła sprzątać, by zarobić na życie. W końcu udało jej się wydać kilka książek, a pieniądze, które pojawiły się na koncie, pomogły jej otworzyć gabinet kosmetyczny. Teraz królowa mafii powróciła z nowym projektem. Jak się okazuje, tym razem chce podbić scenę muzyczną. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Słowikowa" podbija polską scenę muzyczną. Zostanie celebrytką?

Monika Banasiak zdecydowała się na współpracę z Julią Jaroszewską, znaną z "Projektu Lady". Panie razem nagrały piosenkę "Nigdy się nie poddam". Efekt ich pracy można zobaczyć wraz z teledyskiem w sieci. Co więcej, Banasiak i Jaroszewska mają w planach wydać wspólną płytę, która ma ukazać się już pod koniec września. 

Dzisiaj grzeje: 1. Straszne doniesienia, jest wielu rannych. Policja i służby na miejscu, teren odgrodzony

2. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok

3. Szybko się przebadaj, jeśli widzisz u siebie 5 konkretnych objawów. Mogą zwiastować cukrzycę

– Od lat interesowałam się Moniką i jej barwną przeszłością. Gdy usłyszałam, że wydaje książkę, od razu znalazłam w internecie informacje na temat spotkania autorskiego. Wtedy Patryk Boro i Margareta Owczarz, czyli jej menedżerowie, z którymi i ja teraz współpracuję, zaproponowali, że mogę zaśpiewać na premierze książki „Kochaj albo żyj”. Napisałam wtedy piosenkę „Bandycka miłość”. Gdy ją śpiewałam, Monika zamknęła oczy i zaczęła płakać. Powiedziała: „Julia, to o mnie”, a ja odpowiedziałam: „O nas Monia, o nas...”. I od tego wszystko się zaczęło... – zdradziła Jaroszewska w rozmowie z "Faktem". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka radość w domu Lewandowskich. Robert nie posiada się ze szczęścia, ogromne gratulacje
  2. Tragedia w piłkarskiej reprezentacji Ukrainy. Śmierć z powodu COVID-19
  3. Dramat Michała Szpaka ujrzał światło dzienne. Wydano specjalne oświadczenie
  4. Córka Eleni zmarła 26 lat temu. Dziś widok jej grobu dla wielu jest przytłaczający
  5. Ujawniono, ile zarabia Jacek Kurski. Dokładne kwoty za każdy rok, robią wrażenie
  6. Goście zamarli, gdy zobaczyli tort weselny. Starsze osoby aż się przeżegnały
  7. 500 plus nie jako gotówka, ale jako bon? Szefowa ZUS: pracujemy nad różnymi rozwiązaniami
  8. Prosty, a spektakularny. Niebywale cudowny przepis na farsz do pierogów, zachwyt wszystkich murowany
  9. TVP właśnie przekazało przełomowe wieści. Widzowie zaniemówili, decyzja jest nieodwołalna

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News