Słynna polska celebrytka przeszła ciężką operację, straciła dużo krwi. Fani przerażeni

Słynna polska celebrytka przeszła ciężką operację, straciła dużo krwi. Fani przerażeni

Maffashion jest jedną z najsłynniejszych polskich blogerek. Celebrytka przeszła poważną operację, po której teraz powoli dochodzi do siebie. Jej fani są przerażeni zdjęciem, które wrzuciła na swojego Instagrama.

Maffashion właśnie dochodzi do siebie po ciężkiej operacji, podczas której straciła dużo krwi. Celebrytka bardzo się obawiała tego, co ją czeka, ponieważ nigdy wcześniej nie była pod narkozą i nie widziała, jak jej organizm na to zareaguje. Warto wspomnieć, że każda narkoza niesie ze sobą ryzyko zgonu. Jak sama przyznaje, pierwszy dzień po operacji był koszmarny, ale teraz dzięki rekonwalescencji powoli wraca do siebie. - Słabo mówię, ale już jest dobrze. Wczoraj było fatalnie. Po narkozie jakiś dziwny jest nastrój człowieka - stwierdziła blogerka.

Maffashion: fani są przerażeni

Blogerka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie po operacji, które przeraziło jej fanów. Celebrytka na co dzień jest uśmiechnięta i pełna energii, jednak teraz przez utratę dużej ilości krwi nie wygląda najlepiej, dodatkowo bardzo osłabła, co widać po jej minie. Większość jej twarzy skryta jest pod opatrunkiem i bandażem. - Czuję się w porządku, ale taka mega, mega słaba. Dużo krwi straciłam - pisze Maffashion. Mimo wszystko wszyscy fani mocno trzymają za nią kciuki i mają nadzieję, że niedługo wróci do pełni sił. Blogerka wolny czas, który teraz ma poświęca głównie na odpisywanie swoim fanom, którzy wręcz zalali ją najróżniejszymi pytaniami. Większość dotyczy oczywiście jej operacji, która była niezbędna dla celebrytki. Wszystko przez problemy z oddychaniem, które coraz bardziej dawały się jej we znaki. Okazało się, że ich przyczyną była krzywa przegroda nosowa. Jej fani zapewne będą jeszcze musieli sporo poczekać, zanim znów ją zobaczą w świetle fleszy. Najpierw opuchlizna i siniaki muszą zejść z twarzy blogerki. screen instagram.comNajlepsze newsy dnia:

  1. Oliwia Bieniuk strasznie cierpi. Matka Anny Przybylskiej ujawnia
  2. Angelina Jolie jest ciężko chora. Potrzebuje pomocy i to szybko
  3. Martyna Wojciechowska wpadła w chmurę wyładowania elektrycznego. Fani przerażeni
źródło: fakt.pl Następny artykuł