Służba więzienna ujawnia kulisy pobytu za kratami matki Madzi z Sosnowca. Jest inaczej niż przedstawiały to media

Służba więzienna ujawnia kulisy pobytu za kratami matki Madzi z Sosnowca. Jest inaczej niż przedstawiały to media Źródło: screen/YouTube/Super Express

Madzia z Sosnowca była poszukiwana przez całą Polskę. Jej zabójczynią okazała się rodzona matka. Dziś znów jest o niej głośno, ponieważ do mediów dotarły kulisy jej pobytu za kratkami. Służby więzienne ujawniają prawdę.

Madzia z Sosnowca została zamordowana przez własną matkę. Od tej potwornej zbrodni, którą 7 lat temu żyła cała Polska, znów zrobiło się głośno. W ostatnich dniach media podawały informacje na temat trudnych warunków, w jakich żyje 29-letnia Katarzyna Waśniewska. Dzieciobójczyni miała być prześladowana przez współwięźniarki.

Kobieta, przez którą zginęła Madzia z Sosnowca, miała obawiać się o swoje życie. W mediach pojawiły się informacje, że kobieta doświadczała przemocy ze strony współwięźniarek i zaczęła obawiać się o własne życie. Z tego też powodu miała zostać przeniesiona do innego więzienia. Służby więzienne przedstawiły jednak tę sprawę w zupełnie innym świetle.

Katarzyna Waśniewska doświadczała linczu ze strony współwięźniarek? Służby więzienne przedstawiają inną wersję

Media informowały, że Katarzyna Waśniewska od samego początku miała status więźniarki szczególnie niebezpiecznej. Jej towarzyszki miały wykorzystywać każdą okazję, aby linczować i mścić się na dzieciobójczyni. Jak podawała prasa, współwięźniarki doskonale wiedziały, czego doświadczyła malutka Madzia.

Służby więzienne podają jednak zupełnie inne informacje. Ich stanowisko znacznie różni się od tego, co w ostatnim czasie przedstawiały media:

- Osadzona nie została przetransportowana z Zakładu Karnego Krzywaniec w trybie pilnym - przekazała rzecznik prasowa Dyrektora Generalnego Służby Więziennej, ppłk Elżbieta Krakowska. Według oficjalnych informacji, nie doszło do żadnego ataku na matkę Madzi. Osadzona nie skarżyła się również na warunki panujące w wieloosobowej celi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Madzia została zamordowana 7 lat temu. Jej matka została skazana na 25 lat pozbawienia wolności

Rzeczniczka służb więziennych przekonuje również, że osadzona od samego początku została objęta szczególnym nadzorem funkcjonariuszy, którzy dbają o jej bezpieczeństwo. Nie doszło w tej kwestii do żadnych zaniedbań.

Katarzyna Waśniewska została uznana winną zabójstwa swojej córki. Mała Madzia została zamordowana w 2012 roku, a jej matka odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności. Katarzyna Waśniewska upozorowała porwanie własnej córki i zwróciła na siebie uwagę całej Polski. W tę głośną sprawę był zaangażowany słynny detektyw Krzysztof Rutkowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prowadzący „Rower Błażeja” w TVP ZGINĄŁ tragicznie na stoku. Miał zaledwie 20 lat
  2. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

źródło: Fakt

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News