Legendarna piosenkarka zmaga się z wielkim bólem, z jej zdrowiem jest bardzo źle. Musiała odwołać koncerty, fani są zrozpaczeni

Legendarna piosenkarka zmaga się z wielkim bólem, z jej zdrowiem jest bardzo źle. Musiała odwołać koncerty, fani są zrozpaczeni Źródło: pikio

Madonna zmuszona jest do odwołania koncertów. Ból nie pozwala jej występować na scenie. Wydała oficjalne oświadczenie, w którym przeprasza fanów za nieobecność.

Madonna to królowa światowej scenie pop, jej koncerty przyciągają tłumy. Artystka cieszy się rzeszą fanów, którzy dopingują ją w karierze i życiu prywatnym. 27 listopada Madonna oznajmiła, że nie jest w stanie występować na scenie. Odwołała kilka najbliższych koncertów. 

Madonna nie jest w stanie występować

Madonna nie spodziewała się, że nie będzie mogła koncertować. Sama stwierdza, że ból jest dla niej zaskoczeniem. Nie wiedziała, że doprowadzi ją do takiego stanu. Lekarze zabronili Madonnie pojawiania się na scenie, gdyż nie jest wystarczająco silna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, przez najbliższy czas Madonna nie będzie koncertowała. Odwołała co prawda trzy występy w Bostonie, jednak nie wiemy, do kiedy będzie nieobecna. W swoim oświadczeniu nie zdradza, co dokładnie dzieje się z jej zdrowiem. Poinformowała tylko, że cierpi, ale nie wiadomo z jakiego powodu. Być może dolegliwości związane są z kłopotami z kolanem. Królowa popu informowała kilka tygodni wcześniej, że ma zerwane wiązadło.

Madonna musi odpocząć

- Proszę, wybaczcie mi tę nieoczekiwaną zmianę planów. Koncertowanie każdego wieczora daje mi mnóstwo radości, więc odwoływanie tego traktuje jako karę, ale ból, z którym obecnie się zmagam, jest przytłaczający. Muszę odpocząć i stosować się do zaleceń lekarzy, żeby móc wrócić silniejszą i lepszą, aby kontynuować z Wami Madame X Tour - napisała artystka na swoim Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Madonna na scenie jest już od 30 lat i rzadko kiedy odwoływała koncerty. Wokalistka nie chce zwieść swoich fanów, gdyż to oni są jej siłą napędową. Kolejny występ  zaplanowany jest na 7 grudnia w Filadelfii, a fani liczą, że już wtedy Madonna powróci na scenę. Na Instagramie pojawiła się lawina komentarzy od zmartwionych zwolenników piosenkarki. Wszyscy liczą, że szybko wróci do siły, aby ponownie zachwycać na scenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na umowie masz minimalną pensję, a resztę pieniędzy dostajesz pod stołem? Będziesz mieć poważne problemy
  2. Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża
  3. Śpisz z mokrymi włosami? Natychmiast przestań, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to niebezpieczne
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

źródło: radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News