Przełom w śledztwie Madeleine McCann. Opublikowano wizerunek mordercy

Przełom w śledztwie Madeleine McCann. Opublikowano wizerunek mordercy Źródło: dailymail

Madeleine McCann zaginęła 12 lat temu w jednym z popularnych portugalskich kurortów. Jej rodzice nie zamierzają się poddawać i wciąż szukają córki. Wiele wskazuje na to, że pojawił się przełom w sprawie. Policja opublikowała wizerunek mordercy.

Madeleine McCann wciąż jest poszukiwana, a jej rodzice wierzą, że uda się wyjaśnić tajemnicze zaginięcie córki. 12 lat temu dziewczynka zginęła bez śladu z hotelowego pokoju w jednym z popularnych portugalskich kurortów. Od tamtej pory nie udało się jednak wpaść na trop porywacza lub zabójcy dziewczynki.

Wiele wskazuje na to, że w sprawie pojawił się przełom. W ostatnich dniach policja wskazała nowego podejrzanego, którym jest seryjny zabójca z Niemiec. Portret pamięciowy porywacza pasuje do mężczyzny przebywającego obecnie w więzieniu. Jego sposób działania również pasuje do okoliczności zaginięcia Madeleine McCann

Przełom w śledztwie Madeleine McCann. Nowy podejrzany to seryjny morderca z Niemiec

Policja wskazała nowego podejrzanego w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Jest nim seryjny zabójca z Niemiec. 48-letni Martin Ney został skazany na dożywocie w 2012 roku za gwałt i morderstwo trójki dzieci. Jak wiadomo, ma na swoim sumieniu wykorzystywanie seksualne dziesiątek nieletnich. 

Według służb jest to kluczowy podejrzany w sprawie, ponieważ jego ofiarami padały przede wszystkim dzieci przebywające w internatach i na koloniach. W czasie porwań mężczyzna był ubrany na czarno i nosił maskę. Jego pierwszą ofiarą był 13-letni Stefan Jahr, który został porwany z internatu w niemieckiej miejscowości Scheebel w 1992. Policja podejrzewa, że jedną z jego ofiar może być Madeleine McCann.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Policja publikuje wizerunek seryjnego mordercy. To on może mieć związek z zaginięciem dziewczynki

Policja opublikowała portret seryjnego zabójcy, który może mieć związek z zaginięciem Madeleine McCann. Jest on zbieżny ze stworzonym wcześniej portretem pamięciowym. Wiadomo też, że podejrzany mężczyzna przebywał w Portugalii w czasie tajemniczego zaginięcia dziewczynki.

Media podają, że śledczy przesłuchują w tej chwili niemieckiego pedofila. W najbliższym czasie można spodziewać się informacji, które potwierdzą, czy rzeczywiście miał on związek z zaginięciem dziecka.

Tak wygląda seryjny morderca Martin Ney, który jest w tej chwili głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia Madeleine McCann:

Archiwum Policyjne

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń. Ludzie bardziej kochają psy niż innych ludzi
  4. Marta Kaczyńska chwali się nowym członkiem rodziny. Jest taki uroczy, że nie możemy oderwać wzroku (Zdjęcia)
  5. Pawłowicz żąda reakcji Kościoła ws. wystąpienia Tuska. Mówi o "szatano-faszyście"
  6. Tak królowa Elżbieta II wyglądała w młodości. Jej uroda niejednego powaliła na kolana (FOTO)

źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News