Okropne wiadomości do rodziców Madeleine McCann. Serce rozpada się na milion kawałków

Okropne wiadomości do rodziców Madeleine McCann. Serce rozpada się na milion kawałków Źródło: Flickr/The KTPHorg

Madeleine McCann zaginęła ponad 12 lat temu. Jest to jedna z najbardziej tajemniczych spraw w historii. Dziewczynka miała 4 lata, kiedy zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Cały świat żyje kolejnymi doniesieniami dotyczącymi poszukiwań dziecka. Ostatnio na jej rodziców wylała się fala hejtu.

Madeleine McCann jest jedną z najbardziej poszukiwanych osób na świecie. Od zaginięcia dziewczynki minęło 12 lat, a służby specjalne nadal nie mają pojęcia, co wydarzyło się w dniu, kiedy rodzice po raz ostatni widzieli swoje 4 letnie dziecko. Teraz pojawiła się kolejna niepokojąca sprawa czyli nienawistne wiadomości do rodziny McCann.

Madeleine McCann zaginęła 12 lat temu

Sprawa Madeleine McCann nadal zastanawia ekspertów kryminalnych. Śledztwo prowadzone od 12 lat nadal nie przyniosło żadnych odpowiedzi. Nikt nie wie co stało się z 4 letnią dziewczynką. Przypomnijmy, że dziecko zniknęło bez śladu w portugalskim hotelu, w którym wypoczywali jej rodzice. Państwo McCann zapewniają, że co 30 minut sprawdzali czy dziewczynka jest bezpieczna i czy śpi w swoim łóżeczku. W którymś momencie zorientowali się, że mała Maddie zniknęła. 

Początkowo sprawa tego zaginięcia wiązana była z zaplanowanym działaniem siatki pedofilów. Brytyjska policja dokładnie zbadała ten trop i niestety nie zaowocował on żadnymi ostatecznymi rozwiązaniami. Teraz pojawiła się nowa szansa dla rozwikłania tej sprawy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nienawistne wiadomości 

Cały Scotland Yard jak i portugalska policja zaangażowały ogromne nakłady sił w poszukiwania dziewczynki. Teraz brytyjski rząd zdecydował się wesprzeć sprawę i obiecał przeznaczyć 300 tysięcy funtów na śledztwo, które ma ustalić co tak naprawdę wydarzyło się tego dnia w portugalskim hotelu. Nie wszyscy są jednak po stronie Kate i Gerry’ego McCannów. Część osób im nie ufa i sugeruje, że być może to właśnie rodzice mieli swój udział w zaginięciu córki.

Państwo McCann zaczęli otrzymywać nienawistne wiadomości od anonimowych nadawców. Wszystko związane jest właśnie z kwestią dodatkowych pieniędzy przeznaczonych na poszukiwania dziewczynki, ale również z brakiem wiary w to, że rodzice mówią prawdę. Wokół całej sprawy powstało tak wiele hipotez i różnego rodzaju teorii, że zdanie społeczeństwa na temat tej sytuacji, jest mocno podzielone. Ciągle pojawiają się również nowe poszlaki, które samozwańczym detektywom dostarczają powodów do kolejnych spekulacji. 

Na podstawie tej tragicznej historii powstał niedawno serial, który w marcu 2019 został wyemitowany na platformie Netflix. Warto zwrócić uwagę na to, że rodzina dziewczynki odmówiła udziału w tym dokumencie, tłumacząc się tym, że jest to produkcja, która nie wniesie niczego do śledztwa. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Krystyna Pawłowicz tym razem przeszła samą siebie. Bez litości ZMIAŻDŻYŁA gwiazdora TVP. Jej słowa ROZWŚCIECZYŁY Polaków
  2. Tego NIKT się nie spodziewał po Roksanie Węgiel! W takich luksusach nie mieszka żadna nastolatka!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Oficjalne: Jest oświadczenie Prezydenta ws. Kingi Dudy. Polacy zostali okłamani

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News