Rodzice zaginionej Madeleine McCann otrzymali nagłą niepojętą wiadomość. Zatrzęsła ich życiem, teraz nie mogą się pozbierać

Rodzice zaginionej Madeleine McCann otrzymali nagłą niepojętą wiadomość. Zatrzęsła ich życiem, teraz nie mogą się pozbierać Źródło: pikio.pl

Madeleine McCann jest poszukiwana przez rodziców od 12 lat. Dziewczynka zaginęła w trakcie wakacji w Portugalii, a jej rodzice od tego czasu szukają wszelkich poszlak, mogących im pomóc w jej odnalezieniu. Ostatnio otrzymali niespodziewaną wiadomość, która zatrzęsła ich życiem.

Córka państwa McCannów, Madeleine Mccann, zaginęła w tajemniczych okolicznościach w 2007 roku. Trzylatka, która była z rodzicami na wakacjach w Portugalii, zniknęła z hotelu, a jej bliscy zaczęli poszukiwania. Sprawą żył cały świat, a zewsząd pokazywały się sprzeczne hipotezy dotyczące losów dziewczynki. Jeden z internautów wykorzystał tę sprawę. Rodzice otrzymali wiadomość, po której pękło im serce. 

Zaginiona Madeleine Mccann powodem do żartów. Przerażające zachowanie internauty

Rodzice zaginionej Madeleine nigdy nie porzucili nadziei, że ich dziecko się znajdzie. Mimo tego, że upłynęło tyle lat, nadal jej szukają i próbują łączyć tę wielką tragedię z wychowywaniem dwójki dzieci. Rodzice zaginionej byli ostatnio w jednym z barów w Glasgow, aby odpocząć od sprawy dziewczynki. Kiedy na ich Instagramie pojawiło się zdjęcie z wyjazdu, ktoś brutalnie zażartował sobie z nieszczęścia McCannów i zaczął podawać się za zaginioną przed 12 laty.

- Mama i tata są bliżej niż sądziłam - napisał internauta.

Rodzice myśleli, że to rzeczywiście ich córka, ale po krótkiej weryfikacji okazało się, że padli ofiarą obrzydliwego żartu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Są zszokowani i zasmuceni, że ktoś zniżył się do takiego poziomu"

Wybryk internauty był bardzo bolesny dla rodziców dziecka, którzy mieli nadzieję, że w końcu wpadli na trop. Sami byli tak wstrząśnięci, że nie chcieli zabierać głosu w sprawie żartu, ale komentarza udzielił ich znajomy, który powiedział, że takie wykorzystanie zaginięcia córki państwa McCannów bardzo odbiło się na psychice jego przyjaciół.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Tysiące Polaków w żałobie, nie żyje legendarny muzyk. Jego utwory od lat inspirowały młodych wykonawców

- Są zszokowani i zasmuceni, że ktoś zniżył się do takiego poziomu. Wygląda na to, że nie mogą nawet spokojnie zjeść posiłku - mówi Brytyjczyk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony Polaków w 2020 dostanie PODWYŻKĘ. Ty też możesz się wzbogacić
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Tata panny młodej zmarł na krótko przed ślubem. Wymyśliła przerażający sposób, żeby mimo to zabrać go ze sobą, włos jeży się na głowie
  4. Sprzedała auto brata na złomie. 65 lat później jego syn sprawił, że zalał się łzami
  5. Jedna z najpiękniejszych Polek, Edyta Węgiel, mama Roksany wkrótce urodzi. Wybrała prastare zapomniane imię dla dziecka

 

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News