Śledztwo ws. zaginięcia Madeleine McCann pochłonęło 12 milionów funtów. Pojawiły się nowe informacje

Śledztwo ws. zaginięcia Madeleine McCann pochłonęło 12 milionów funtów. Pojawiły się nowe informacje Źródło: flickr/the_ktphorg/

Madeleine McCann zaginęła wiele lat temu i wciąż nie została odnaleziona. Kwota, jaka została przeznaczona na tak długie śledztwo jest gigantyczna. Właśnie pojawiły się nowe informacje dotyczące dziewczynki. Czy Madeleine uda się odnaleźć, czy może trzeba będzie przeznaczyć kolejne pieniądze na dalsze poszukiwania?

Poszukiwania Madeleine McCann trwają nieustannie od kilkunastu dobrych lat. O sprawie jej zaginięcia słyszał już chyba cały świat, a jej zdjęcia zapewne widział każdy. Mimo to, dziewczynki wciąż nie udaje się odnaleźć, przez co śledztwo pochłania coraz więcej pieniędzy. Teraz pojawiły się informacje, które mogą rzucać zupełnie nowe światło na tę sprawę.  

Śledztwo w sprawie Madeleine McCann pochłania prawdziwe miliony 

Jak się okazuje, trwające 12 lat poszukiwania małej dziewczynki, zdążyły już pochłonąć 12 milionów funtów. Tysiące zaangażowanych w śledztwo funkcjonariuszy, liczne testy i zakup najbardziej profesjonalnego sprzętu... to wszystko musiało kosztować majątek. Mimo braków rezultatów w śledztwie, wiele osób, a przede wszystkim jej rodzice, wciąż wierzy w to, że Madeleine uda się odnaleźć całą i zdrową. Z każdym miesiącem pojawiają się nowe informacje, które raz pozwalają nieco przybliżyć się do rozwiązania sprawy, a innym razem oddalają wszystkich o kilka kroków.  

Nowe informacje w śledztwie 

Pojawia się coraz więcej nowych faktów i poszlak, które nakierowują nieco śledczych co do tego, kto mógłby być winnym zaginięcia dziewczynki. Policja sprawdziła dotychczas kilka tysięcy miejsc, które informatorzy określali, jako potencjalne miejsce pobytu Madeleine. Niestety żadne z nich nie pokrywało się z podejrzeniami. W czerwcu tego roku, śledczy otrzymali kolejne 300 000 tysięcy funtów na dalsze poszukiwania.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Według zagranicznych informacji, udało się namierzyć dwóch potencjalnych sprawców, których teraz policja będzie dokładnie obserwować. Zakłada się, że dziewczynka mogła paść ofiarą pedofila lub zostać oddana na handel nieletnimi. Dlatego też, funkcjonariusze skupiają swoją uwagę na przestępcy seksualnym, noszącym maskę chirurgiczną, a także na 48-letnim niemieckim pedofilu, który znajdował się w Portugalii w tym samym czasie, gdy rodzina McCann. Co więcej, przebywał bardzo blisko ich wakacyjnego domku.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Roksana Węgiel w końcu przerywa milczenie ws. zatrzymania przez policję. To tłumaczenie nie spodoba się wielu fanom
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina    

Źródło: parenting

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News