Antoni Macierewicz jest naprawdę załamany. Jego największy wróg zadał mu właśnie cios, którego minister nie mógł się spodziewać. Przy okazji zapewniając sobie reklamę, o jakiej inni mogą tylko marzyć.

Mowa o Tomaszu Piątku, autorze jednej z najgłośniejszych książek tego roku. „Macierewicz i jego tajemnice” sprzedają się w ogromnym nakładzie a pisarz zapraszany jest do programów publicystycznych. Teraz nakład, w jakim sprzedaje się jego książka, osiągnie nieznany dotąd poziom. To za sprawą właśnie rozpoczętego wydarzenia.

Od godziny 16 w Warszawie praca Piątka jest czytana przez osoby publiczne. To prawdziwe upokorzenie dla Antoniego Macierewicza. Wszystko w ramach specjalnie zorganizowanej akcji, będącej odpowiedzią na doniesienie do prokuratury, złożone przez Macierewicza na autora książki.

Wydarzenie ma miejsce w Ogrodzie Powszechnym przy ul. Zamoyskiego. Biorą w nim udział m.in. Roman Kurkiewicz, aktorka Julia Wyszyńska i Klementyna Suchanow ze Strajku Kobiet.

– Po części oficjalnej, otwarte czytanie – open mike – dla wszystkich osób chcących publicznie odczytać fragment książki! – zachęcali do wydziału w wydarzeniu jego organizatorzy.

 

źródło: NaTemat

...

Zobacz również

Zobacz również